Miss Supranational 2018. Najpiękniejsza kobieta świata wybrana! Kim jest Valeria Vazquez Latorre? [DUŻO ZDJĘĆ]

Finał międzynarodowego konkursu piękności Miss Supranational 2018 za nami. O tytuł i koronę najpiękniejszej kobiety na świecie na scenie w Krynicy walczyło niemal 80 kandydatek! Najpiękniejszą kobietą i zdobywczynią korony Miss Supranational 2018 okazała się Valeria Vazquez Latorre. Kim jest? Skąd pochodzi? Ile ma lat? Sprawdźcie!

Multimedia

KIM JEST VALERIA VAZQUEZ LATORRE?

Valeria Vazquez Latorre pochodzi z Portoryko. Świeżo koronowana Miss Supranational 2018 ma 24 lat i studiuje medycynę na Uniwersytecie Nauk Medycznych w Portoryko. Poza medycyną, Vazquez kocha także modeling, w którym radzi sobie pierwszorzędnie.

Konkursy piękności nie mają przed nią żadnych tajemnic. Często mówi się, że modelka nie powinna być zbyt wysoka, ale Valeria ze swoimi 179 cm wzrostu nie ma żadnych kompleksów.

Najpiękniejsze kobiety na świecie na scenie w Krynicy! Jak się zaprezentowała Miss Polski Magdalena Bieńkowska? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Nawet zagraniczni obserwatorzy zwracają uwagę, że Valeria Vazquez Latorre doskonale poradziła sobie podczas zawodów Miss Supranational 2018. Nie tylko zawsze była w czołówce, ale jej występy były perfekcyjne, a do tego doskonale poradziła sobie z pytaniem zadanym przez prowadzących.

Co teraz czeka Valerię Vazquez Latorre? Mamy nadzieję, że światowa kariera, gdyż portorykańska piękność na to zasługuje. Z pewnością dumnie będzie reprezentować na świecie tytuł Miss Supranational 2018!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Lidia (gość)

  Zjawiskowo piekna kobieta, pelna uroku i gracji.Ten tytul jej sie nalezy.

  11.12.2018 09:58
 • Lidia (gość)

  Zjawiskowo piekna kobieta, pelna uroku i gracji.Ten tytul jej sie nalezy.

  11.12.2018 09:57
 • Ktos (gość)

  Pierdolona wyglada jak ta szmata z reklamy Elfica Mikolaja

  10.12.2018 04:40
 • Ola (gość)

  Ładniejsze chodzą po ulicy. Kto to coś wybrał.

  08.12.2018 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×