Miss Supranational 2018. Polka jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie! Kim jest Magdalena Bieńkowska? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

Magdalena Bieńkowska może mieć ogromne powody do zadowolenia! Polka zdobyła tytuł II wicemiss Supranational 2018 i jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie! Kim jest Magdalena Bieńkowska? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Sprawdziliśmy!

Multimedia

KIM JEST MAGDALENA BIEŃKOWSKA?

Magdalena Bieńkowska urodziła się 3 października 1993 roku w Mikołajkach. Od dziecka interesowała się podróżowaniem, żeglarstwem oraz tenisem ziemnym. Bieńkowska początkowo uczęszczała do liceum w Bydgoszczy, ale później przeniosła się do Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Marion Dönhoff STO w Mikołajkach.

Magdalena Bieńkowska w 2015 roku obroniła pracę licencjacką na kierunku Stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, po czym podjęła studia II stopnia w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Michał Szpak zachwycił publiczność swoim nowym singlem "Let Me Dream"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Głośno o Magdalenie Bieńkowskiej zrobiło się w grudniu 2015 roku, gdy triumfowała w konkursie Miss Polski 2015. To wydarzenie rozkręciło jej karierę modelki. Następnie reprezentowała nasz kraj w wyborach Miss International w Japonii (2016) i Miss World w Chinach (2017), gdzie zawsze była w ścisłej czołówce. Tak te imprezy wspomina Magdalena Bieńkowska:

Kiedy jest się ze sobą prawie miesiąc, przyjaźnie łatwo nawiązują się same. A dziś, kiedy świat się skurczył i mamy takie możliwości podróżowania, miła jest świadomość, że w razie czego zawsze jest do kogo zadzwonić, zapytać o radę, a jeśli trzeba, nawet przenocować w każdym zakątku świata. Kiedy byłam w Seulu na kontrakcie, odebrałam telefon od Miss Australii, która właśnie była w Warszawie i chciała się spotkać! Aż łezka się kręci w oku z radości. Pewnie nigdy nie wygramy z krążącymi w opinii publicznej stereotypami dotyczącymi konkursów piękności, ale moje doświadczenia są takie, że można tam znaleźć wiele mądrych i wartościowych dziewczyn.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×