Miss Supranational 2019. Najpiękniejsze kobiety świata w kostiumach kąpielowych! Która z nich zdobędzie koronę?

Trwają ostatnie przygotowania do gali finałowej wyborów Miss Supranational 2019, która odbędzie się już 6 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Choć za oknem jesienno – zimowa aura, na zgrupowaniu najpiękniejszych kobiet świata jest gorąco. Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Miss Supranational 2019 - w piątek, 6.12.2019 o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

Każda z uczestniczek konkursu Miss Supranational może poszczycić się świetną figurą. Podczas zgrupowania przygotowawczego dziewczyny wzięły udział w sesji zdjęciowej na basenie. Zanim najpiękniejsze kobiety świata rozpalą zmysły publiczności i jurorów pokazem w kostiumach kąpielowych na gali Miss Supranational 2019, już dzisiaj zobaczcie efekty ich sesji w bikini. Dziewczyny już podgrzewają temperaturę!

W piątek 6 grudnia o godzinie 20:05 na antenie Polsatu zobaczymy 77 kobiet z różnych stron świata, które staną do walki o tytuł najpiękniejszej i koronę Miss Supranational 2019. Polskę będzie reprezentowała Kamila Świerc, która została Miss Polski 2017. Galę 11. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów uświetnią swoimi występami: Mikolas Josefz przebojem „Acapella”, Piotr Cugowski i Aleksandra Szwed.

Damian Kordas poprowadzi finałową galę! Doda i Aleksandra Szwed na scenie. Kto jeszcze?Zobacz więcej

Natomiast najpiękniejsze show otworzy królowa polskiej sceny muzycznej Doda. Za choreografię konkursu odpowiada znakomity duet Maciej Zakliczyński i Janja Lesar. W jury konkursu zobaczymy m.in. polską wokalistkę Monikę Lewczuk, która zdobyła tytuł Miss Supranational w 2011 roku, Sandrę Kubicką, Mariusza Czerkawskiego i Aleksandrę Szwed. Wybory Miss Supranational poprowadzi międzynarodowy duet: zwycięzca 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”Damian Kordas i prezenterka BBC - Anita Jones. Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2018 Valeria Vazquez z Portoryko? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski – Kamila Świerc? Przekonamy się za dwa dni! Zwyciężczyni konkursu oprócz tytułu i korony otrzyma także nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów.

Wybory Miss Supranationl 2019 są częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6 – 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileuszowa edycja Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Żadna z tych kandydatek nie prezentują miss tym bardziej w kostjumach okropne- szkalując godność płci pięknej kobiety😷 (gość)

    Żadna z tych kandydatek na miss -!!!!!!! Sam strój kąpielowyj zdemaskował !!!!

    06.12.2019 20:41
  • Aaaa (gość)

    I zow zobavzymy chudziny. A czemu nie zrobic konkursu miss dla normalnie wygladajacych lasek i to po 30tce? Czy kanonem piekna nadal jest zbyt szupla talia?

    05.12.2019 09:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×