Miss Supranational 2019. Oto kandydatki do tytułu najpiękniejszej kobiety na świecie! Kamila Świerc nie ma sobie równej?

W grudniu w Katowicach 77 kandydatek z całego świata stanie do walki o tytuł i koronę Miss Supranational 2019. To już 11. edycja międzynarodowego konkursu, która będzie transmitowana do ponad 140 krajów, a Polska obejrzy ją na żywo w Polsacie. Oto kandydatki do tytułu!

Multimedia

Miss Supranational 2019 - w piątek, 6.12.2019 o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W Katowicach pojawią się kobiety z różnych stron świata, które staną do walki o tytuł najpiękniejszej i koronę Miss Supranational 2019. Polskę będzie reprezentowała Kamila Świerc, która została Miss Polski 2017. Galę 11. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów uświetnią swoimi występami: Mikolas Josefz przebojem "Acapella" oraz Piotr Cugowski.

Kamila Świerc walczy o tytuł najpiękniejszej na świecie! Kiedy i gdzie oglądać ceremonię?Zobacz więcej

Najpiękniejsze show rozpocznie królowa show-biznesu Doda, która już zapowiada muzyczną niespodziankę. Za choreografię konkursu będzie odpowiadał znakomity duet Maciej Zakliczyński i Janja Lesar. W jury konkursu zobaczymy m.in. polską wokalistkę Monikę Lewczuk, która zdobyła tytuł Miss Supranational w 2011 roku oraz Sandrę Kubicką i Mariusza Czerkawskiego. Wybory Miss Supranational poprowadzi piękny międzynarodowy duet: aktorka, piosenkarka i konferansjerka - AleksandraSzwed oraz modelka i prezenterka BBC - Anita Jones. Zwyciężczyni konkursu oprócz korony otrzyma także nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów.

Wybory Miss Supranationl 2019 są częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6 – 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileuszowa edycja Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Sandra Kubicka i Davina Reeves poprowadzą finałową galę! Barbara Kurdej-Szatan i Cleo na scenie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kamila Świerc po zdobyciu tytułu Miss Polski 2017:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×