Miss Supranational 2021. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej kobiety na świecie! Jak prezentuje się Polka, Natalia Balicka?

W sobotę, 21 sierpnia, już po raz dwunasty zostanie wybrana Miss Supranational. Do rywalizacji o tytuł i koronę najpiękniejszej kobiety świata stanie 58 uczestniczek ze wszystkich kontynentów! Oszałamiają urodą, zniewalają urokiem i niesamowitymi kreacjami! Która z dziewczyn zatriumfuje w tym roku? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Miss Supranational 2021 - oto najpiękniejsze kobiety z całego świata

W sobotę 21 sierpnia, 58 olśniewających dziewczyn z całego świata będzie rywalizować o tytuł Miss Supranational podczas 12. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności. Polskę będzie reprezentowała Natalia Balicka – 1 Wicemiss Polski 2020. Gospodarzami wieczoru będą: Anna Matlewska i Ivan Podrez. Reżyserem gali finałowej Miss Supranational 2021 jest Joanna Majorkiewicz a za choreografię odpowiada Anna Bubnowska.

Oto najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata. Jak prezentuje się Polak, Daniel Borzewski?Zobacz więcej

Kto otrzyma koronę Miss Supranational 2021 z rąk Anntonii Porsild z Tajlandii - Miss Supranational 2019? Mamy zdjęcia wszystkich uczestniczek Miss Supranational 2021! Zobaczcie w galerii, jak na tle pozostałych kandydatek do tytułu wypada Polka, Natalia Balicka.

Jak oceniacie jej szanse na zwycięstwo?

Zobacz galerię

Przypominamy, że Festiwal Piękna 2021 odbędzie się w dniach 20 – 22 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Wszystkie trzy gale: Miss Polski 2021, Miss Supranational 2021 oraz Mister Supranational 2021 będą transmitowane na antenie Polsatu. Telewizyjne show organizowane i realizowane jest przez Nową Scenę a producentem telewizyjnym jest Polsat. Partnerem głównym Festiwalu Piękna 2021 jest Województwo Małopolskie.

Festiwal Piękna 20-22 sierpnia tylko w Polsacie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×