fot. Instagram.com/@nataliabalicka
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[4/11]

Miss Supranational 2021. Natalia Balicka niezadowolona z głośnej kreacji z orłem?! Pokazała, w czym miała wystąpić

Polka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych wyznała, że na przygotowania do gali miała tylko miesiąc. Sukienkę narodową zobaczyła po raz pierwszy podczas zgrupowania. Balicka przyznała wprost, że nie była zadowolona z projektu.

Ja na przygotowanie się do gali finałowej Miss Supranational miałam miesiąc, a przypomnę, że przed galą czekało mnie jeszcze dwutygodniowe zgrupowanie, z którego niestety nie mogłam wyjechać. Ta sukienka przyjechała do mnie na samo zgrupowanie. Ja, jak ją zobaczyłam byłam bardzo niezadowolona z wykonania, ponieważ projekt wyglądał zupełnie inaczej. Ja się godziłam na coś zupełnie innego, ale będąc na zgrupowaniu, niestety nie mogłam już nic z tym zrobić, ponieważ nie miałyśmy tam na nic innego czasu (...). Jeżeli wam się wydaje, że mogłam cokolwiek innego wymyślić, coś innego załatwić, to nie - niestety, było to awykonalne" - wyznała modelka na Instagramie.

[4/11] Miss Supranational 2021. Natalia Balicka niezadowolona z głośnej kreacji z orłem?! Pokazała, w czym miała wystąpić


×