Miss Supranational 2021. Natalia Balicka wśród najpiękniejszych kobiet świata! Kandydatki do korony są już w Polsce!

Rozpoczęło się zgrupowanie finalistek konkursu Miss Supranational 2021! Do Polski przyleciało 56 uczestniczek ze wszystkich kontynentów, które już za tydzień 21 sierpnia będą walczyć o tytuł Miss Supranational 2021 i nagrodę: 35 000 dolarów. Dziewczyny zamieszkały w Nowym Sączu. Polskę reprezentuje Natalia Balicka. Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Natalia Balicka wśród najpiękniejszych kobiet świata! Kandydatki do korony są już w Polsce!

Konkurs Miss Supranational uważany jest za jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych na świecie. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza w tym roku, ponieważ organizatorzy udowodnili, że potrafią zorganizować międzynarodowy konkurs w środku globalnej pandemii.

Każda z uczestniczek tuż po przylocie do Polski przeszła test na Covid-19 i po 24-godzinnej kwarantannie oraz otrzymaniu negatywnego wyniku testu PCR, mogła oficjalnie dołączyć to uczestniczek konkursu.

Oto kandydatki do korony najpiękniejszej Polki! Kim są? Skąd pochodzą? Ile mają lat?Zobacz więcej

Konkurs Miss Supranational 2021 rozpoczął się ceremonią wręczania szarf, która odbyła się w hotelu Sheraton Grand w Krakowie. Każda z uczestniczek otrzymała od panującej Miss Supranational - Anntonii Porsild z Tajlandii szarfę swojego kraju. Te szarfy będą towarzyszyć uczestniczkom w trakcie całego zgrupowania i gali finałowej konkursu.

Każdy dzień zgrupowania obfituje w wiele atrakcji mających na celu ukazanie piękna Małopolski w pełnej krasie, a goszczące w Polsce pretendentki do tytułu Miss Supranational 2021 odkrywają niesamowite zakątki tego regionu. Ostatnio odwiedziły w Krynicy-Zdroju słynną Stację Narciarską Jaworzyna Krynicka. W czasie wycieczki miały okazję podziwiać malownicze górskie widoki. Dziesięciominutowa przejażdżka kolejką linową na szczyt Jaworzyny Krynickiej stanowiła ekscytującą atrakcję dla wszystkich biorących w niej udział.

A już za tydzień, w sobotę 21 sierpnia o godzinie 20:00 olśniewające dziewczyny z całego świata będą rywalizować o tytuł Miss Supranational podczas 12. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności. Polskę będzie reprezentowała Natalia Balicka – 1 Wicemiss Polski 2020. Natalia ma 22 lata. Studiuje medycynę na kierunku lekarskim. - Bardzo chciałabym pomagać ludziom i opiekować się nimi – zdradza polska kandydatka do korony Miss Supranational 2021. Poza tym Natalia interesuje się śpiewem oraz sportami ekstremalnymi, takimi jak kitesurfing i snowboard oraz od najmłodszych lat gra w tenisa ziemnego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×