Miss Tourism Metropolitan International 2019. Polka w TOP 10 światowego konkursu piękności! Kim jest Wiktoria Wiśniewska?

Sezon na konkursy piękności w pełni! Dopiero co w Polsce mieliśmy Festiwal Piękna, a w Londynie odbył się finał wyborów Miss World 2019, a na horyzoncie już pojawiła się inna impreza - Miss Tourism Metropolitan International 2019, gdzie sporego zamieszania zrobiła reprezentantka Polski! Sprawdźcie kim jest Wiktoria Wiśniewska!

Multimedia

MISS TOURISM METROPOLITAN INTERNATIONAL 2019

W sobotę, 14 grudnia, w stolicy Kambodży, Phnom Penh, odbyła się gala Miss Tourism Metropolitan International 2019. W TOP 10 konkursu znalazła się reprezentantka Polski, II Wicemiss Polski Nastolatek 2018, Wiktoria Wiśniewska! Dla 18-letniej Polki to ogromne wyróżnienie!

Podczas zgrupowania wiele zwiedzałyśmy, odkrywałyśmy najpiękniejsze miejsca w Kambodży. Zawarłam też wiele przyjaźni na całym świecie. Uważam, że była to niesamowita przygoda i z chęcią bym ją powtórzyła - mówiła Wiktoria po zakończeniu gali. I przyznała, że bardzo denerwowała się przed jej rozpoczęciem. Nie spodziewała się też takiego wyróżnienia, jakie ją spotkało.

Najpiękniejsza kobieta świata wybrana! Jak poradziła sobie Polka, Milena Sadowska?Zobacz więcej

Wiktoria Wiśniewska dodała również:

Myślę, że najtrudniejsze, a zarazem najbardziej stresujące w całych przygotowaniach były rozmowy po angielsku z jury. Strasznie się tym stresowałam, nie będę ukrywać. Ale mimo wszystko uważam, że dobrze sobie poradziłam. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i trzymali kciuki. To bardzo miłe.

KIM JEST WIKTORIA WIŚNIEWSKA?

Wiktoria Wiśniewska ma dopiero 18 lat, ale już może szczycić się wieloma sukcesami. W ubiegłym roku została Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 i 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018. Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie. Podczas konkursu w Kambodży reprezentowała Polskę, ale także Województwo Podlaskie, swoje rodzinne miasto Grajewo i Łomżę, w której organizowany jest konkurs regionalny. Była najmłodszą spośród kilkudziesięciu kandydatek z całego świata, które walczyły o koronę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×