Miss Universe 2019. Miss Polski 2018 Olga Buława z nowym tytułem! Wygrała Miss RPA, Zozibini Tunzi!

Miss Polski 2018 Olga Buława nie pojawiła się na gali Miss Polski 2019, aby przekazać koronę. W tym czasie walczyła bowiem o tytuł Miss Universe. Do Polski wróci z jednym tytułem! Jakim? Wygrała Miss RPA, Zozibini Tunzi!

Multimedia

Olga Buława na wyborach Miss Universe 2019

W Atlancie, w USA odbył się finał konkursu Miss Universe 2019. Polskę reprezentowała Miss Polski 2018, Olga Buława, która ze względu na to nie mogła pojawić się w Katowicach, aby przekazać koronę najpiękniejszej Polki swojej następczyni. Okazuje się, że do Polski wróci z nowym tytułem!

Magdalena Kasiborska z koroną najpiękniejszej Polki! Kim jest i ile ma lat?Zobacz więcej

Olga Buława w Atlancie była jedną z 90 najpiękniejszych kobiet z całego świata. W czasie zgrupowania poprzedzającego finał, razem z pozostałymi paniami brała udział w sesjach zdjęciowych i akcjach charytatywnych. Jury i widzowie, za pośrednictwem internetu, wybrali swoje faworytki. W TOP10 znalazło się pięć kandydatek z Europy, wśród nich nie było Polki. Konkurs wygrała 26-letnia Miss RPA, Zozibini Tunzi. To jednak nie wszystko.

Nowa Miss Universe biegle mówi w dwóch językach: angielskim i xhosa (język urzędowy w RPA). To aktywistka z pasją, zaangażowana w walkę z przemocą. Jest zwolenniczką naturalnego piękna i zachęca kobiety do akceptowania siebie takimi, jakie są. Miss Polski, Olga Buława nie została wyróżniona w głównych kategoriach, ale została okrzyknięta Miss Przyjaźni! - Oszalałam, bo wygrałam najlepszy tytuł, jaki można wygrać na tych wyborach! Tyle osób na mnie głosowało, że szok! - powiedziała na swoim Instastories Olga. Gratulujemy!

Maciej Musiał przyłapany z Miss Polski 2018! Są parą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×