Miss Universe 2020. Andrea Meza najpiękniejszą kobietą świata! Piękna Meksykanka pokonała Polkę! Które miejsce zajęła Natalia Piguła?

Za nami kolejna edycja jednego z najsłynniejszych konkursów piękności - Miss Universe. Tegoroczna edycja imprezy odbyła się w Seminole Hard Rock Hotel & Casino Hollywood w Miami na Florydzie, a Miss Universe 2020 naprawdę zachwyca urodą! Sprawdźcie, kim jest Andrea Meza. Jak poradziła sobie Polka, Natalia Piguła?

Multimedia

Miss Universe to jeden z najsłynniejszych konkursów piękności na świecie. Prestiżowa impreza jest organizowana od 1952 roku. Tegoroczna edycja odbyła się w Miami.

O tytuł najpiękniejszej walczyły 74 kandydatki, ale koronę Miss Universe 2020 mogła zdobyć tylko jedna. Rywalki zdeklasowała reprezentantka Meksyku, Andrea Meza, która jako trzecia Meksykanka w historii zdobyła ten tytuł. Andrea Meza urodziła się w 1994 roku i jest modelką. W 2017 roku została Miss Meksyku, a następnie brała udział w wyborach Miss World 2017, gdzie udało jej się zdobyć tytuł pierwszej wicemiss! Teraz nie miała sobie równych!

Natalia Piguła w bardzo odważnym stroju narodowym! Uroki Miss Polski zostaną docenione?Zobacz więcej

KIM JEST NATALIA PIGUŁA?

W konkursie Miss Universe 2020 brała udział także reprezentantka Polski, Natalia Piguła. 27-letnia Polka nie jest nowicjuszką w konkursach piękności. Swoją przygodę z konkursami rozpoczęła w wielu 15 lat, gdy wzięła udział w konkursie Elite Model Look. Następnie pracowała jako modelka, jednak rozwój jej kariery powstrzymała choroba. Natalia bardzo przytyła, ale dzięki uporowi i pracy nad sobą wróciła do formy i kolejny raz stanęła na scenie.

Tym razem zdobyła tytuł Miss Ziemi Łódzkiej 2019 a później 1 Wicemiss Polski 2019. Tuż przed wybuchem epidemii COVID 19 jako delegatka Polski, wyleciała do Kolumbii na konkurs Reina Internacional Del Cafe skąd przywiozła koronę Wicemiss. Nie spodziewała się, że jeszcze weźmie udział w jakimkolwiek konkursie. Jak się okazało pod koniec marca dostała szansę na wylot do USA na największy konkurs na świecie - Miss Universe.

W konkursie Miss Universe 2020 Natalia Piguła niestety nie zakwalifikowała się do TOP 21, jednak o narodowym kostiumie Polki jeszcze długo będzie głośno!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Brzydkie nogi ma ta miss Universe

    20.05.2021 20:44
  • Lol (gość)

    Laseczka

    20.05.2021 16:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×