Miss Universe 2020. Natalia Piguła w najważniejszym światowym konkursie miss! Kim jest kandydatka?

Przed nami już niedługo - 16 maja na Florydzie - finałowa gala konkursu piękności Miss Universe 2020. To najważniejszy tego typu konkurs na świecie. Sprawdźcie, kto będzie reprezentował Polskę!

Multimedia

Natalia Piguła na Miss Universe 2020

28-letnia łodzianka kompletuje garderobę, by wyruszyć na najważniejszy konkurs na świecie - Miss Universe. Finałowa gala odbędzie się w Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood na Florydzie już 16 maja.

Natalia Piguła to 1 Wicemiss Polski 2019, która pod koniec marca otrzymała propozycją reprezentowania Polski na konkursie Miss Universe 2020. Od finalistek oczekuje się nagrania wielu materiałów filmowych i przygotowania kilku sesji zdjęciowych, przedstawiających kandydatkę i jej kraj. Zazwyczaj uczestniczki mają na to pół roku, ale Natalia ma tylko miesiąc. Najtrudniejszym zadaniem było dla niej nagranie 10 filmów na z góry określone tematy, ale uwinęła się z tym w 2 tygodnie. W ramach przygotowań bierze udział w sesjach zdjęciowych i przymiarkach strojów. Suknię finałową zaprojektowała dla niej Viola Piekut. Strój narodowy, symbolizujący Polskę, kreuje Agnieszka Lechańska. Natalia kompletuje garderobę, biżuterię i szlifuje język angielski.

Niezwykła metamorfoza Natalii Gryglewskiej! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!Zobacz więcej

Natalia Piguła jest laureatką wielu konkursów piękności. Będąc piętnastolatką wygrała konkurs Elite Model Look. W 2012 roku została finalistką Miss Polonia i reprezentując Polskę w konkursie Miss Intercontinental 2013 zakwalifikowała się do Top 15. W 2019 roku zdobyła tytuł Miss Ziemi Łódzkiej i została Wicemiss Polski. Z Kolumbii wróciła z koroną Wicemiss Reinado del Cafe.

Natalia prowadzi własną firmę kuriersko - transportową. Jest absolwentką budownictwa na Politechnice Łódzkiej. Zimą lubi jeździ na desce, a latem na rolkach. Pasjonują ją szybkie auta i do porannej kawy przegląda prasę motoryzacyjną.

Zobaczcie na zdjęciach, jak prezentuje się Natalia Piguła!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×