miss world 1989

"Miss World". Aneta Kręglicka na wakacjach z Maciej Zieniem. Modelka zapozowała w zmysłowej sukience jego projektu. Jak wyglądała?

Aneta Kręglicka od kilku dni za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje swoje wakacje na greckiej wyspie Mykonos. Okazuje się, że była Miss World wypoczywała w towarzystwie m.in. Macieja Zienia. Słynny projektant postanowił namówić ją na sesje zdjęciową w jednej z sukienek z jego kolekcji. Jak w niej wyglądała Aneta Kręglicka?

28.07.2022Miss World

Miss World. Aneta Kręglicka w 1989 roku zdobyła tytuł Miss Świata. Do dzisiaj zachwyca urodą! Zobaczcie, jak zmieniała się piękna modelka!

Miss World to jeden z najbardziej prestiżowych, uznanych i najbardziej znanych konkursów piękności na świecie. Niestety, Polki nie miały w nim do tej pory wiele szczęścia. Przez wiele lat jedyną Polką, która mogła pochwalić się tytułem Miss World była Aneta Kręglicka. Teraz do tego grona dołączyła Karolina Bielawska, a my mamy nadzieję, że to początek dobrej passy Polek w konkursach piękności. Tymczasem sprawdźmy, jak zmieniała się Aneta Kręglicka, bo piękna modelka do dzisiaj zachwyca urodą.

17.03.2022Miss World

Przeczytaj także:

Miss World 2021. Karolina Bielawska jest najpiękniejszą kobietą świata. Piękna Polka zdobyła tytuł Miss Świata!

Mamy ogromne powody do dumy! Po latach niepowodzeń reprezentantek Polski w konkursie Miss World, karta się odwróciła! Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku i jako druga Polka w historii sięgnęła po koronę i tytuł Miss Świata! Karolina Bielawska została Miss World 2021! Sprawdźcie, kim jest Karolina Bielawska. Ile ma lat? Skąd pochodzi?

27.05.2022Miss World 2021

Miss World 2021. Karolina Bielawska jest na zgrupowaniu Miss World. Piękna Polka ma szansę na koronę najpiękniejszej kobiety świata?

Już w najbliższy czwartek, 16 grudnia 2021 odbędzie się finał 70. edycji wyborów Miss World. Polskę w konkursie reprezentuje Miss Polonia 2019 - Karolina Bielawska, która wraz z ponad 100 kandydatek od blisko miesiąca jest na zgrupowaniu w Portoryko! Mamy zdjęcia pięknej Polki z karaibskich wysp i przygotowań do gali Miss Świata!

14.12.2021Miss World 2021

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×