Miss World 2021. Karolina Bielawska zdobyła kolejny tytuł! Uroda pięknej Polki ponownie doceniona na arenie międzynarodowej

Karolina Bielawska - teraz to nazwisko znają wszyscy! Piękna Polka zdobyła tytuł Miss World 2021, deklasując konkurentki z pozostałych krajów. Bielawska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów o kolejnym zaszczytnym wyróżnieniu. Otrzymała tytuł przyznawany od 1998 roku!

Multimedia

Miss World 2021 Karolina Bielawska z kolejnym tytułem najpiękniejszej. Zdeklasowała konkurencję!

Do niedawna Karolina Bielawska wyróżniała się urodą, ale nie sławą i popularnością. Studentka Politechniki Łódzkiej była skupioną na nauce młodą kobietą. W pracy licencjackiej zatytułowanej "The image of Miss Polonia brand" Bielawska przeprowadziła analizę wizerunku konkursu piękności. Za swoje oceny i osiągnięcia naukowe otrzymała nie tylko uznanie uczelni, ale także nagrodę dla Najlepszego Absolwenta. Jej praca w pewien sposób okazała się prorocza - niedługo po zakończeniu studiów Karolina Bielawska została Miss World 2021! Wówczas jej kariera nabrała międzynarodowego rozpędu.

Karolina Bielawska jest najpiękniejszą kobietą świata. Piękna Polka zdobyła tytuł Miss Świata!Zobacz więcej

Karolina Bielawska z tytułem Miss Grand Slam 2022

Uznana za najpiękniejszą kobietę na świecie Bielawska za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się kolejnym sukcesem. Karolina Bielawska została ponownie doceniona na arenie międzynarodowej, otrzymując tytuł Miss Grand Slam 2022.

Ów tytuł jest przyznawany od 1998 r. przez portal Global Beauties, skupiający się na relacjonowaniu konkursów piękności. Jury wybiera, komu przyznać zaszczytny tytuł, z grona stu dziewcząt. Warunek? Trzeba być laureatką konkursu piękności. W poście Karolina Bielawska podziękowała fanom za wsparcie, jury za tytuł oraz wspomniała swoją serdeczną koleżankę, Olivię Yace.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Krystyna Sokołowska jest najpiękniejszą Polką! Czym się zajmuje? Ile lat ma nowa Miss Polonia?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×