miss world 2021

"Miss World". Aneta Kręglicka na wakacjach z Maciej Zieniem. Modelka zapozowała w zmysłowej sukience jego projektu. Jak wyglądała?

Aneta Kręglicka od kilku dni za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje swoje wakacje na greckiej wyspie Mykonos. Okazuje się, że była Miss World wypoczywała w towarzystwie m.in. Macieja Zienia. Słynny projektant postanowił namówić ją na sesje zdjęciową w jednej z sukienek z jego kolekcji. Jak w niej wyglądała Aneta Kręglicka?

28.07.2022Miss World

Miss World 2021. Karolina Bielawska jest najpiękniejszą kobietą świata. Piękna Polka zdobyła tytuł Miss Świata!

Mamy ogromne powody do dumy! Po latach niepowodzeń reprezentantek Polski w konkursie Miss World, karta się odwróciła! Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku i jako druga Polka w historii sięgnęła po koronę i tytuł Miss Świata! Karolina Bielawska została Miss World 2021! Sprawdźcie, kim jest Karolina Bielawska. Ile ma lat? Skąd pochodzi?

27.05.2022Miss World 2021

Miss World. Aneta Kręglicka w 1989 roku zdobyła tytuł Miss Świata. Do dzisiaj zachwyca urodą! Zobaczcie, jak zmieniała się piękna modelka!

Miss World to jeden z najbardziej prestiżowych, uznanych i najbardziej znanych konkursów piękności na świecie. Niestety, Polki nie miały w nim do tej pory wiele szczęścia. Przez wiele lat jedyną Polką, która mogła pochwalić się tytułem Miss World była Aneta Kręglicka. Teraz do tego grona dołączyła Karolina Bielawska, a my mamy nadzieję, że to początek dobrej passy Polek w konkursach piękności. Tymczasem sprawdźmy, jak zmieniała się Aneta Kręglicka, bo piękna modelka do dzisiaj zachwyca urodą.

17.03.2022Miss World

"Miss World 2021". Karolina Bielawska po konkursie mogła się niemiło zaskoczyć. Organizatorzy zaliczyli potężną wpadkę!

Do tej pory jeszcze wszyscy przeżywają zwycięstwo w konkursie Miss World Karoliny Bielawskiej, która powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku i jako druga Polka w historii sięgnęła po koronę i tytuł Miss Świata! Jednak wszechobecna euforia przyćmiła nieprzyjemne zdarzenie, które miało miejsce zaraz po zakończeniu konkursu.

17.03.2022Miss World 2021

Miss World 2021. Karolina Bielawska wyleciała na finał wyborów miss! Polka zdobędzie koronę najpiękniejszej kobiety świata?

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 wyleciała w weekend z warszawskiego lotniska Okęcie do stolicy Portoryko - San Juan na wielki finał 70. edycji konkursu Miss World 2021! Reprezentantka Polski już zakwalifikowała się do TOP 40 najlepszych kandydatek z całego świata, a według bukmacherów, dziennikarzy i obserwatorów konkursów piękności z całego świata ma szansę na ogromny sukces i awans do TOP5! Zobaczcie jak piękna Karolina prezentowała się na chwilę przed wylotem do Portoryko! Mamy jej najnowsze zdjęcia z lotniska!

14.03.2022Miss World 2021

Miss World 2021. Karolina Bielawska w TOP 40 Miss World! Wielki finał już w marcu! Polka sięgnie po koronę najpiękniejszej?

Pojawiły się najnowsze informacje w sprawie organizacji konkursu Miss World 2021. Grudniowa edycja wyborów została odwołana na kilka godzin przed finałem ze względu na stwierdzenie wielu przypadków Covid-19 na zgrupowaniu Miss Świata. Konkurs, w którym Polskę reprezentuje Miss Polonia - Karolina Bielawska, odbędzie się 16 marca, ponownie w Portoryko. Nasza kandydatka osiągnęła już pierwszy duży sukces na tym wydarzeniu!

24.01.2022Miss World 2021

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×