"Mission: Impossible 7" miało powstać w Polsce?! Twórcy chcieli wysadzić zabytkowy most!

"Mission: Impossible 7" mogło powstać w Polsce? Pojawiły się doniesienia, że twórcy planowali zrealizować w naszym kraju bardzo wybuchową scenę, która mogłaby bardzo źle skończyć się dla pewnego zabytkowego mostu. Sprawdź szczegóły sprawy!

Multimedia

Pracę nad siódmą odsłoną filmu z serii "Mission: Impossible" zostały wstrzymane z powodu epidemii koronawirusa, lecz o produkcji zrobiło się ostatnio bardzo głośno w Polsce, ze względu na pewien most na Śląśku.

Fajniutki i mięsisty slasher z krwi i kości, gdzie jest dużo krwi i łamania kości. Oceniamy film z Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską!Zobacz więcej

Piotr Rachwalski, były prezes Kolei Dolnośląskich, poinformował w mediach społecznościowych, że twórcy filmu chcą wykorzystać w nim most kolejowy nad Jeziorem Pilchowickim. Problem polega jednak na tym, że w trakcie zdjęć ma on zostać... wysadzony w powietrze!

Obiekt ma 118 lat, ale nie został jeszcze wpisany do rejestru zabytków. Gdy o sprawie zrobiło się głośno, głos zabrał rzecznik prasowy PKP Polskich Linii Kolejowych, który stwierdził, że nie ma żadnej umowy z firmą produkcyjną. Nie zdecydowano o realizacji zdjęć, a tym bardziej o wysadzaniu mostu.

"Jestem legendą", "12 małp" i inne produkcje o epidemiach, które dziś nabierają nowego znaczenia!Zobacz więcej

Rachwalski w dalszym ciągu twierdzi jednak, że negocjacje były na bardzo zaawansowanym poziomie, a PKP wycofało się z nich dopiero po nagłośnieniu sprawy. Dolnośląski Wojewódzki Konserwator Zabytków podjął czynności w sprawie wpisania mostu do rejestru zabytków, aby w przyszłości uniknąć podobnych pomysłów.

Film "Mission: Impossible 7" miał trafić do kin latem 2021 roku, ale ze względu na trwającą epidemię, termin ten zostanie zapewne przesunięty. Część zdjęć miała być bowiem zrealizowana we Włoszech.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • tomik (gość)

  Sala samobójców. Hejter 2020 cały film, 365 Dni cały film

  Oraz inne!

  filmvod.pl - -

  Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online!

  #zostańwdomy, #Filmy online całe filmy

  31.03.2020 16:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×