Mister Polski 2019. Daniel Borzewski z Warszawy nowym Misterem Polski! Kim jest? Co zrobi z tytułem?

Daniel Borzewski z Warszawy został nowym Misterem Polski! Co więcej otrzymał też dwa inne tytuły. Kim jest Mister Polski 2019? Poznajcie go bliżej!

Multimedia

Mister Polski 2019 wybrany!

W środę, 6 listopada w Teatrze Capitol w Warszawie odbył się finał konkursu Miss Polski 2019. Na scenie pojawiło się 28 finalistów, którzy zaprezentowali się w eleganckich garniturach, w kąpielówkach oraz strojach sportowych. Niektórzy pokazali też swoje talenty - głównie taniec i śpiew. Do wielkiego finału zakwalifikowało się siedmiu uczestników, ale tylko jeden mógł otrzymać tytuł Mistera Polski 2019.

Sylwia Madeńska z "Love Island. Wyspa miłości" uczy kandydatów tańczyć! Kto jeszcze ich wspiera?Zobacz więcej

W TOP7 znaleźli się: Daniel Borzewski, Bartosz Andrzejczak, Aleksander Ramutkowski, Adrian Pęter, Bartłomiej Kurowski, Wojciech Grychnik i Jan Barański. Jury, w którym zasiedli m.in. byli Misterzy - Tomasz Zarzecki i Jakub Kucner, wokalistka Gosia Andrzejewicz, dziennikarka Ola Kot oraz choreografka i zwyciężczyni programu "Love Island. Wyspa miłości" Sylwia Madeńska zdecydowało, że Misterem Polski 2019 został Daniel Borzewski. Co ciekawe, wcześniej otrzymał już tytuły Mistera Polski "Pytania na śniadanie" oraz Mistera Social Media.

Mister Polski 2019 Daniel Borzewski - kim jest?

Nowy Mister Polski - Daniel Borzewski ma 23 lata i pochodzi z Radzikowa Nowego. Od kilku lat mieszka w Warszawie. Jest tancerzem - należy do grupy tanecznej Volt Agustina Egurroli, uwielbia też śpiewać. Brał udział w wielu programach telewizyjnych, m.in. "Mam Talent", "The Voice of Poland", "Dance Dance Dance" oraz "Taniec z gwiazdami". Obecnie jest singlem.

Sam o sobie mówi tak:

Jestem osobą kontaktową. Bardzo lubię nawiązywać relacje z nowymi ludźmi. Lubię wychodzić do ludzi, jestem bardzo otwarty. Także na nowe wyzwania. Nie lubię stać w miejscu. Jako tancerz bardzo się spełniam i mógłbym w tym zostać, ale nie lubię robić ciągle tego samego, dlatego przyszedłem tutaj, aby móc robić jeszcze więcej.

Daniel Borzewski jest dwunastym zdobywcą tytułu Mistera Polski. Jego poprzednicy to m.in. Rafał Maślak (2014), Rafał Jonkisz (2015), Jan Dratwicki (2016), Jakub Kucner (2017) i Tomasz Zarzycki (2018).

Kandydaci na Mistera w roznegliżowanej sesji zdjęciowej! Który z nich wygra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość jegomość (gość)

  Warszawiak znany celebrytom został Misterem. Żenada.

  10.11.2019 07:29
 • emi (gość)

  Dobry wybór Daniel najlepszy

  09.11.2019 19:01
 • nataia barwinek (gość)

  super że wygrał

  07.11.2019 13:26
 • Tina (gość)

  Osobiście mi sie nie podoba. Juz vice byli fajniejsi. Ale ile ludzi tyle zdań

  07.11.2019 13:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×