Mister Polski 2019. Lenka Klimentova poprowadziła galę! Jak jej konferansjerski debiut ocenia Jan Kliment?

Lenka Klimentova poprowadziła galę Mister Polski 2019! Jak jej konferansjerski debiut ocenia jej mąż, Jan Kliment? Czy piękna tancerka postanowiła nieco zmienić branżę, w której pracuje?

Multimedia

Lenka Klimentova na gali Mister Polski 2019

Finał konkursu Mister Polski 2019 odbył się w środę, 6 listopada w Teatrze Capitol w Warszawie. Wydarzenie poprowadził znany z "Pytania na śniadanie" Mateusz Szymkowiak, któremu towarzyszyła debiutująca w roli konferansjerki Lenka Klimentova. Tancerka jak zwykle wyglądała przepięknie i świetnie poprowadziła galę.

Daniel Borzewski z Warszawy nowym Misterem Polski! Kim jest? Co zrobi z tytułem?Zobacz więcej

Na widowni obecny był mąż Lenki - Jan Kliment. Trzykrotny zwycięzca "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" dodawał otuchy żonie zarówno przed, jak i w trakcie gali. Zdradził jednak, że Lenka bardzo się stresowała przed wyjściem na scenę.

- W domu ciągle mówiła o tych Misterach, już nie mogłem jej słuchać - przyznał. - To dla niej nowe wyzwanie i do tego może pokazać, jak pięknie mówi po polsku. Jestem z niej dumny - dodaje Janek. Co jeszcze powiedział nam o debiucie swojej żony w nowej roli? Zobacz wideo!

Sylwia Madeńska z "Love Island. Wyspa miłości" uczy kandydatów tańczyć! Kto jeszcze ich wspiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×