Mister Supranational 2018. Jakub Kucner - Mister Polski o krok od zwycięstwa! Jak komentuje swój udział w wyborach? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 3. edycja międzynarodowego konkursu dla mężczyzn. Podczas finałowej gali Mister Supranational 2018 zwyciężył Mister Indii, który wygrał o włos z reprezentującym Polskę Jakubem Kucnerem. Jak Mister Polski komentuje swój udział w wyborach?

Multimedia

Mister Supranational 2018 - wyniki

W wyborach Mister Supranational 2018, które odbyły się 8 grudnia w Krynicy Zdrój (transmisja 16 grudnia w Polsacie) wzięło udział blisko 40 młodych, ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata. Nasz kraj reprezentował Mister Polski 2017 Jakub Kucner, który na scenie pozostał do ostatnich minut imprezy. Okazało się bowiem, że ledwie o włos przegrał z ogłoszonym Misterem Supranational 2018 reprezentantem Indii, Prathameshem Maulingkarem.

Kto został najprzystojniejszym mężczyzną na świecie! Które miejsce zajął Jakub Kucner? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Wcześniej, kandydaci to tytułu Mister Supranational 2018 spędzili razem czas na zgrupowaniu w Szczawnicy. Organizatorzy międzynarodowego konkursu dla mężczyzn wraz z Grupą Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji. Panowie poznawali historię Szczawnicy oraz zwiedzali okolicę. W Stadninie Koni Rajd w Jaworkach mieli okazję poznać tamtejsze tereny podczas jazdy na koniach oraz uczestniczyć we wspólnym biesiadowaniu. Nie zabrakło również wyzwań sportowych. Na początek pompki, następnie rywalizacja na rowerach terenowych. Pomiędzy próbami, realizacją sesji zdjęciowych i nagraniami materiałów filmowych, kandydaci mieli okazję również na krótki odpoczynek.

Jakub Kucner podkreśla jednak, że wysokie miejsce i tytuł I Vice Mistera Supranational 2018 wiele go kosztowało. - Wciąż wychodzi ze mnie zmęczenie, ale było warto. Dałem z siebie wszytko, starałem się wypaść jak najlepiej. Udało się osiągnąć historyczny sukces - podkreśla Mister Polski. Warto wspomnieć, że to nie koniec jego dobrej passy. Wkrótce zobaczymy Jakuba w kinie - w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" i na małym ekranie - w "M jak miłość"! Gratulujemy!

Mister Polski 2017 Jakub Kucner dołączył do obsady! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Kucner (gość)

  Kucner to taki chłopczyk z plakatu

  17.12.2018 13:58
 • Pan z Brazyli dla mnie byl numer 1 (gość)

  iza

  17.12.2018 12:37
 • Ala (gość)

  Ja dawalam najwieksze szance naszemu i mr ze Słowacji. Wygral sredniak taki fakir od rozżarzonych węgli. Z Norwegii tez byl spoko.

  17.12.2018 00:37
 • etyk (gość)

  projektanta mody męskiej który ubrał tych dwudziestu po pierwszej selekcji powinno się posmarować miodem, posypać pierzem i wystawić na publiczny pręgierz. Tak spaskudzić przystojnych facetów.......

  17.12.2018 00:19
 • Ja (gość)

  Najprzystojniejszy moim zdaniem był mister Czech - Jakub Kochta.

  16.12.2018 23:29
 • Gość (gość)

  Mister Nr 1 powinien być z USA!

  16.12.2018 23:10
 • Kikunia (gość)

  Super brawa dla Polski wielkie brawaa dla nas jestes wygranym buziakiii

  16.12.2018 23:05
 • Iwona (gość)

  nowy "Kogel mogel" z tym panem to chętnie obejrzę :)

  16.12.2018 18:57

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×