Mister Supranational 2018. Prathamesha Maulingkara najprzystojniejszym mężczyzną na świecie! Które miejsce zajął Jakub Kucner? Kiedy transmisja w TV? [DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami finał konkursu Mister Supranational 2018. Najprzystojniejszy mężczyzna został wybrany i został nim Mister Indii, Prathamesha Maulingkara. Które miejsce zajął Mister Polski, Jakub Kucner? Kiedy transmisja finału Mister Supranational 2018 w telewizji? Sprawdźcie!

Multimedia

MISTER SUPRANATIONAL 2018 - WYNIKI

Panowie z wielu zakątków świata, od Argentyny, Brazylii, Indonezji, poprzez Indie, Meksyk i Dominikanę, a na Curacao i Surinamie kończąc, rywalizowali nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów. Na scenie zaprezentowali się w eleganckich garniturach, kolekcji casualowej oraz oczywiście w spodenkach plażowych.

Podczas zgrupowania przygotowawczego, na którym spotkali się 25 listopada w pięknej Szczawnicy Zdroju, czekał na nich zestaw obowiązkowych zajęć: sesje zdjęciowe, realizacja materiałów filmowych oraz rywalizacja w konkursach tematycznych. Wszystko to w klimatycznych obiektach Grupy Thermaleo - Uzdrowisko Szczawnica, a także w Dworku Gościnnym.

Najpiękniejsza kobieta świata wybrana! Kim jest Valeria Vazquez Latorre? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Show, do którego choreografię przygotował znakomity tancerz Tomasz Barański, poprowadzili Paulina Chylewska, aktorka Aleksandra Szwed oraz Ivan Podrez, białoruski prezenter telewizyjny i fan konkursów piękności. Galę finałową Mister Supranational 2018 uświetniły swoimi występami Natalia Szroeder i Monika Urlik.

Ostatecznie tytuł Mister Supranational 2018 zdobył Prathamesh Maulingkar, ale ogromne powody do radości może mieć też Jakub Kucner, który zdobył tytuł I wicemistera Supranational 2018!

WYNIKI:

Mister Supranational 2018 – Mister Indii: Prathamesh Maulingkar
I Mister Supranational 2018 – Mister Polski: Jakub Kucner
II Mister Supranational 2018 – Mister Brazylii: Samuel Costa
III Mister Supranational 2018 – Mister Tajlandii: Kevin Dasom
IV Mister Supranational 2018 – Mister Holandii: Ennio Fafieanie

RETRANSMISJA GALI MISTER SUPRANATIONAL 2018 ODBĘDZIE SIĘ 16 GRUDNIA O GODZINIE 20:00 W TELEWIZJI POLSAT

Polka jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie! Kim jest Magdalena Bieńkowska? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

JAKUB KUCNER - KIM JEST?

Jakub Kucner to 30-letni model i trener personalny oraz Mister Polski 2017. Ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, a na swoim koncie ma występy w serialach oraz produkcjach filmowych, prowadził również pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera. - To dla mnie ogromne wyróżnienie móc reprezentować Polskę na jednym z najpopularniejszych konkursów dla mężczyzn na świecie. To właśnie do naszego kraju zjedzie prawie czterdziestu kandydatów z całego świata. Jestem podekscytowany, że widowiskowe telewizyjne show, będzie transmitowane z Krynicy Zdroju do kilkudziesięciu krajów. Dam z siebie dwieście procent i godnie będę reprezentował barwy biało-czerwone! - obiecywał przed finałem.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×