Mister Supranational 2018. Wszyscy kandydaci do tytułu. Jak prezentowali się przed wyborami najprzystojniejszego? [DUŻO ZDJĘĆ]

W niedzielę, 16 grudnia Polsat pokaże trzecią edycję międzynarodowego konkursu dla mężczyzn. Zanim zobaczycie kandydatów na finałowej gali Mister Supranational 2018, obejrzyjcie zdjęcia najprzystojniejszych mężczyzn świata i sprawdźcie, jak prezentują się w spodenkach plażowych i w eleganckich garniturach!

Multimedia

Mister Supranational 2018 - w niedzielę, 16.12.2018 o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

Tegoroczne zgrupowanie kandydatów do tytułu Mister Supranational odbyło się w pięknej Szczawnicy. To właśnie tam panowie ciężko pracowali podczas zgrupowania przygotowawczego, które rozpoczęło się 25 listopada w klimatycznych obiektach Grupy Thermaleo – Uzdrowisko Szczawnica. Pierwszym wyzwaniem dla każdego z kandydatów była sesja zdjęciowa w basenie, mieszczącym się w Modrzewie Park Hotel.

Kto został najprzystojniejszym mężczyzną na świecie! Które miejsce zajął Jakub Kucner? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Jak widać na załączonych zdjęciach większość kandydatów posiada już doświadczenie przed obiektywem aparatu i w tym zadaniu poradzili sobie świetnie. Kolejna sesja odbyła się w scenerii Dworku Gościnnego. Ten obiekt posiada niesamowite wnętrza, które sprawdziły się wyśmienicie do organizacji eleganckiej sesji w garniturach.

W wyborach Mister Supranational 2018 wzięło udział blisko 40 młodych, ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata. Nasz kraj reprezentował Mister Polski 2017 Jakub Kucner.

Jakub Kucner w 9. edycji tanecznego show Polsat! Kim jest I wicemister Supranational 2018! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Otomoto (gość)

  Oto Moto

  04.01.2019 11:36
 • Fanka (gość)

  Ciasteczka😝 mój faworyt Rosjanin i Slowak. Ps. Zgadzam się z wpisem u gory, prawdziwy mężczyzna powinien mieć owlosienie tu i ówdzie😏.

  16.12.2018 23:40
 • sprawiedliwy (gość)

  To jakiś żart chyba. Ogolone nogi, ogolone ręce i klaty - nawet geje wołają na nich "pedały"....

  16.12.2018 09:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×