Mister Supranational 2018. Wybory najprzystojniejszego mężczyzny świata w telewizji! Kiedy oglądać? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Polsat pokaże trzecią edycję międzynarodowego konkursu dla mężczyzn. W tym starciu siła mięśni musi iść w parze siłą charakteru, nieodpartym urokiem i elegancją. Na podium stanie pięciu najprzystojniejszych mężczyzn świata, a na jego szczycie Mister Supranational 2018.

Multimedia

Mister Supranational 2018 - w niedzielę, 16.12.2018 o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W wyborach Mister Supranational 2018 udział wzięło blisko 40 młodych, ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata, od Argentyny, Brazylii, Indonezji, poprzez Indie, Meksyk i Dominikanę, a na Curacao i Surinamie kończąc. Panowie walczyli nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów. Nasz kraj reprezentował Mister Polski 2017 Jakub Kucner, model i trener personalny.

Kto został najprzystojniejszym mężczyzną na świecie! Które miejsce zajął Jakub Kucner? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Polski kandydat do tytułu Mister Supranational 2018 ma 30 lat, ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Jakub ma już na swoim koncie występy w serialach, produkcjach filmowych, prowadził pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera. - To dla mnie ogromne wyróżnienie móc reprezentować Polskę na jednym z najpopularniejszych konkursów dla mężczyzn na świecie. Dam z siebie 200% i godnie będę reprezentował barwy biało czerwone! – obiecuje Jakub Kucner.

Taneczne show, do którego choreografię przygotował znakomity tancerz Tomasz Barański, poprowadzą dziennikarka Polsatu Sport Paulina Chylewska, aktorka Aleksandra Szwed oraz Ivan Podrez, białoruski prezenter telewizyjny i fan konkursów piękności. Panowie zaprezentują się w eleganckich garniturach, kolekcji casualowej oraz oczywiście w spodenkach plażowych. W jednym z pokazów panowie wystąpią w kolekcji marki Claudius Scissor polskiego projektanta Claudiusa. Całość rozpocznie gorący pokaz w klimacie pirackim, i dalej temperatura będzie się tylko podnosić! Galę finałową Mister Supranational 2018 uświetnią swoim występem Natalia Szroeder, Monika Urlik. W jury zasiądą między innymi Miss Supranational 2018 Valeria Vazquez, zeszłoroczny zwycięzca konkursu Mister Supranational Gabriel Correa, Miss Polski 2017Kamila Świerc, prezenterka Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, zwycięzca 9. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo Filip Lato i dziennikarka Polsatu Sport Karolina Szostak.

Jakub Kucner w 9. edycji tanecznego show Polsat! Kim jest I wicemister Supranational 2018! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

– To był fantastyczny etap w moim życiu – mówi Gabriel Correa z Venezueli, Mister Supranational 2017. – Jestem bardzo wdzięczny organizatorom konkursu. Dzięki udziałowi w wyborach otrzymałem wiele ofert pracy na całym świecie. Mojemu następny życzę niezapomnianych wrażeń i żeby dobrze wykorzystał szansę, jaką daje wygrana – dodaje Gabriel. Transmisja wyborów Mister Supranational 2018 w niedzielę, 16 grudnia o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×