Mister Supranational 2019. Finaliści w kąpielówkach! Zobacz gorące zdjęcia najprzystojniejszych mężczyzn świata!

Trwa zgrupowanie konkursu Mister Supranational 2019 w SPA Hotel Jawor w Jaworzu koło Bielska - Białej. To właśnie w części basenowej hotelu odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa kandydatów w strojach kąpielowych kolekcji męskiej marki Self Collection.

Multimedia

Mister Supranational 2019 - w sobotę, 7.12.2019 o godz. 16:15 w Polsacie - sprawdź program tv

W tym roku do Polski przyjechało 40 przedstawicieli aż 6 kontynentów - Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki, Azji, Europy i Oceanii. Różni ich wiele, a łączy jedno - chęć zrobienia międzynarodowej kariery w modelingu. Co ciekawe modeling nie jest ich jedynym zainteresowaniem. Mister Czech uwielbia wspinaczkę skałkową, Mister Boliwii realizuje się jako DJ, a Mister Hiszpanii ogromnym zainteresowaniem darzy taniec flamenco.

Jednym z najważniejszych wyzwań zgrupowania kandydatów do tytułu Mister Supranational 2019 był udział w oficjalnej sesji zdjęciowej w strojach kąpielowych kolekcji męskiej firmy Self Collection Autorem oficjalnych zdjęć jest Adam Piasecki, make-up został przygotowany przez Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk, a o fryzury kandydatów zadbały Zaremba International Academy Professional. Panowie pozowali w najnowszej kolekcji męskich strojów kąpielowych marki Self Collection.

Kandydaci do tytułu najprzystojniejszego mężczyzny świata są już w Polsce! Który z nich wygra?Zobacz więcej

Finał międzynarodowego konkursu dla mężczyzn Mister Supranational odbędzie się 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tego dnia o godzinie 16:15 gala transmitowana będzie również na antenie telewizji Polsat oraz do ponad 140 stacji telewizyjnych na świecie. Wydarzenie poprowadzą: Davina Reeves Ciara oraz Sandra Kubicka a na scenie wystąpią: Cleo oraz Barbara Kurdej-Szatan. Panowie zaprezentują się w kilku osłonach scenicznych, a choreografię ich pokazów przygotuje znakomity tancerz i choreograf Tomasz Barański. W trakcie konkursu zostanie wyłoniona top 20, następnie top 10, top 5 i na finał - ten który zdobędzie tytuł Mistera Supranational 2019! Finaliści Mister Suprantional 2019 powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów.

Wybory Mister Supranationl 2019 są częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6 – 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileuszowa edycja Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gdanszczanka (gość)

    Czechy, Polska, Filipiny. Ewentualnie Szwajcaria... Zreszta statystyki mowia, ze 85%z nich to ped..y. Oby nie wybuchla epidermis hiv po tym zgrupowaniu...

    04.12.2019 01:08
  • Gdynianka (gość)

    Tylko Czechy, Mołdawia, Peru, Polska reszta to dramat

    03.12.2019 13:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×