Mister Supranational 2019. Wygrał Mister USA! Jak poradził sobie reprezentant Polski, Tomasz Zarzycki?

Znamy Mistera Supranational 2019! Tegoroczny międzynarodowy konkurs piękności odbył się w Katowicach. Polskę reprezentował Tomasz Zarzycki. Jak mu poszło? Który z panów otrzymał tytuł Mistera Supranational 2019?

Multimedia

Mister Supranational 2019 - co się wydarzyło?

Panowie przyjechali do Polski z 40 państw 6 kontynentów. Przebyli długą drogę do zwycięstwa we własnych krajach, by już dzisiaj stanąć wspólnie na scenie i powalczyć o zwycięstwo i tytuł Mister Supranational 2019. Podczas ceremonii byli oceniani przez jury, w którym zasiadali m.in. Mister Supranational 2018, Miss Universe 2011, Janja Lesar. Ceremonię poprowadziły Davina Reeves Ciara oraz Sandra Kubicka.

Najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata w eleganckim wydaniu! Jak prezentuje się Polak, Tomasz Zarzycki?Zobacz więcej

Na początek 40 najprzystojniejszych mężczyzn z całego świata zaprezentowało się w jeansach i t-shirtach. Następnie na scenie pojawiła się Cleo, która wykonała utwór Amy Winehouse, "Valerine". Później panowie zaprezentowali się w kąpielówkach.

Do najlepszej 20-tki trafili reprezentanci: Chile, Gwinei Równikowej, Laosu, Indii, Czech, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Tajlandii, RPA, Wietnamu, Dominikany, Wenezueli, Indonezji, Filipin, Wielkiej Brytanii, Polski, Brazylii, Malty, Ekwadoru i Peru.

Finałowa 20-tka zaprezentowała się w garniturach po kolejnym występie Cleo.

Znamy nową Miss Supranational! Jak poradziła sobie Polka, Kamila Świerc?Zobacz więcej

Później ogłoszono finałową 10-tkę, do której trafili reprezentanci: RPA, Czech, Brazylii, Wenezueli, Peru, Ekwadoru, Indii, Polski, Dominikany i USA.

Galę Mister Supranational uświetniła Barbara Kurdej-Szatan, której towarzyszyli finaliści i tancerki grupy Next pod wodzą Tomasza Barańskiego.

W finałowej 5-tce znaleźli się panowie z: Brazylii, USA, Wenezueli, Peru i Polski.

Mister Supranational 2019 - wyniki

IV Vice Mister Supranational 2019 - Mister Wenezueli (Leonardo Carrero)
III Vice Miss Supranational 2019 - Mister Polski (Tomasz Zarzycki)
II Vice Miss Supranational 2019 - Misetr Peru (Alonso Martinez)
I Vice Miss Supranational 2019 - Mister Brazylii (Italo Cerqueira)

Mister Supranational 2019 został Mister USA Nate Crnkovich.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Nie wiem co wpłynęło na decyzję komisji oddające głos,mam wrażenie, że wdzięczność za wizy do USA, bo Brazylijczyk i każdy z finałowej piątki bił go na głowę zarówno prezencją jak i inteligencją. Żucie przez niego gumy było co najmniej żenujące!!!

    08.12.2019 22:56
  • Magda (gość)

    "I, II, III Vice Miss" 😁 Pogubilam sie o jaki konkurs chodzi😊

    08.12.2019 10:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×