Mister Supranational 2022. Luis Galvez Blanco z Kuby nie zasłużył na tytuł? Widzowie krytykują wybór najprzystojniejszego mężczyzny!

W sobotę, 16 lipca 2022 r. o w Amfiteatrze Parku Stzeleckiego w Nowym Sączu odbyła się finałowa gala konkursu Mister Supranational 2022!. W konkursie zaprezentowało się 34 finalistów z całego świata. Tytuł Mister Supranational 2022 otrzymał Luis Daniel Galvez z Kuby. Niestety, nie wszystkim spodobał się ten wybór.

Multimedia

Mister Supranational 2022 - zdjęcia z gali!

Gala konkursu Mister Supranational to było niesamowite show! Finaliści konkursu zaprezentowali się na scenie kilka razy, prezentując się zarówno w garniturach, strojach plażowych i swobodnych stylizacjach. Polskę reprezentował Kuba Kowalewski, który ostatecznie nie otrzymał żadnego wyróżnienia.

Do TOP 5 zakwalifikowali się przedstawiciele krajów: Indonezja, Kuba, Grecja, Meksyk, Puerto Rico, ale najważniejszy tytuł otrzymał Luis Daniel Galvez z Kuby! Na scenie wystąpiła fantastyczna Justyna Steczkowska, Jamala i Ola Szwed.

Wziął ślub na antenie TV zanim było to modne! Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje?Zobacz więcej

Finalistów oceniało jury, w skład którego weszli m.in. Marcelina Zawadzka, Katarzyna Krzeszkowska – Miss Polski 2012, Jamala, Chanique Rabe – Miss Supranational 2021, Varo Vargas – Mister Supranational 2021 Galę poprowadzili, Anita Jones, Izabela Janachowska i Martin Fitch.

Nie wszystkim podoba się zwycięstwo Luisa Galveza Blanco! Widzowie w komentarzach wręcz rozpętali burzę, niedowierzając, że to właśnie Kubańczyka okrzyknięto najprzystojniejszym mężczyzną świata! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Najprzystojnieszy i sympatyczny był Amerykanin.

Bladynek o kręconych włosach był najładniejszy nie był Kenowaty tylko prawdziwy bo reszta to detki napapowane

Wczoraj dziewczyny niektóre były bardziej męskie.

Heh... serio? Byli naprawdę bardziej godni uwagi niż ci dwaj 🙈🙊🙉

Polak był przystojniejszy szkoda

Zawsze wygrywa pasztet

Wokół mnie czasami widuję dużo przystojniejszych Panów niż tam na scenie. Kolejny konkurs bez sensu i znaczenia.

Nic sobą nie reprezentuje ! Byli ładniejsi 😘

Nie no serio, najpierw wczoraj zwariowali z wyborem Miss a dzisiaj z Mister...nie mogę uwierzyć, że nasz polak nie wszedł do pierwszej 20stki, a później nie mogłam uwierzyć, że loczek nie wszedł do 5tki, a na koniec to już totalnie nie dowierzałam, że Meksyk nie wygrał 🤯

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • GK (gość)

  Najlepiej prezentował się reprezentant Salwadoru, reakcja widowni też świadczy, że podobał się najbardziej.

  25.07.2022 10:29
 • GK (gość)

  Dlaczego do finałowej piątki nie zakwalifikował się najbardziej oklaskiwany reprezentant Salwadoru?

  25.07.2022 10:17
 • Domino (gość)

  Zdecydowanie reprezentant San Salvador wyróżniał się i to od lat. Reszta poniżej krytyki. Azjaci zazwyczaj są mało męscy,a reszta, niezależnie od kontynentu, jak klony jakiegoś szejka.

  20.07.2022 10:17
 • Lamia (gość)

  jestem rozczarowana wynikiem wyborow moj pies jest "przystojniejszy" nie zdecydowane NIE dla Kubanczyka jezeli juz ktorys z panow mial wygrac to na pewno ani nie Kuba ani nie Polska szkoda bylo na nich glosow a pieniadze ktore wydano na organizacje tej watpliwej wartosci imprezy mozna bylo przeznaczyc na pomoc dla dzieci w Sudanie

  17.07.2022 14:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×