Mistrzostwa Polski w kolarstwie na antenach TVP [PLAN TRANSMISJI]

Już w środę w dolnośląskiej Sobótce rozpoczynają się mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym z udziałem Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki. Transmisja na żywo z mistrzostw Polski w kolarstwie w TVP1 i TVP Sport.

Michał Kwiatkowski, mistrz świata z Ponferrady, w Sobótce wystartuje tylko w wyścigu ze startu wspólnego. Z kolei zwycięzca Tour de Pologne oraz dwóch etapów w Tour de France Rafał Majka wystąpi w jeździe indywidualnej na czas oraz w niedzielnym wyścigu elity. Na 234 kilometrowej trasie o tytuł mistrza Polski ze startu wspólnego oprócz Majki i Kwiatkowskiego powalczą m.in. Maciej Paterski, zwycięzca etapu na Volta Catalunya, Przemysław Niemiec, Bartosz Huzarski, Tomasz Marczyński, Sylwester Szmyd czy triumfator sprzed roku Bartłomiej Matysiak.

W środowej jeździe indywidualnej na czas oprócz Majki, który bardzo dobrze pojechał czasówkę na Tour de Suisse, o medale powinni powalczyć Kamil Gradek, 10 zawodnik Igrzysk Europejskich w Baku czy Mateusz Taciak, brązowy medalista sprzed roku. Organizatorami mistrzostw Polski w kolarstwie są Lang Team i KS Ślęża Sobótka.

Relacje ze środowej jazdy indywidualnej pokaże na żywo TVP Sport. Niedzielny wyścig ze startu wspólnego będzie można obejrzeć w TVP Sport oraz w TVP1. Oprócz przedstawienia aktualnej sytuacji zostaną wyemitowane materiały reporterskie przygotowane przez dziennikarzy TVP Sport, a także wywiady z byłymi i aktualnymi gwiazdami naszego kolarstwa. Meldunki z imprezy będzie można oglądać także w serwisach sportowych TVP INFO. Zmagania kolarzy relacjonować będzie Sebastian Szczęsny. W roli reportera wystąpi Sebastian Parfjanowicz.

Plan transmisji na żywo z MP w kolarstwie szosowym

środa, 24 czerwca 15:30 jazda indywidualna na czas (elita mężczyzn), TVP Sport 16:20 jazda indywidualna na czas (elita mężczyzn), TVP Sport

niedziela, 28 czerwca 11:05 Sobótka 2015 (wyścig ze startu wspólnego), TVP Sport 12:30 Sobótka 2015 (wyścig ze startu wspólnego - meldunek z trasy), TVP Sport 13:45 Sobótka 2015 (wyścig ze startu wspólnego - meldunek z trasy), TVP Sport 15:05 Sobótka 2015 (wyścig ze startu wspólnego), TVP Sport 15:30 Sobótka 2015 (wyścig ze startu wspólnego), TVP1

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×