Mistrzostwa Świata FIFA U20. Wielka sportowa impreza po raz pierwszy w Polsce! Gdzie oglądać młodych piłkarzy? [TRANSMISJA]

Już 23 maja ruszają młodzieżowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej! W tym roku ta prestiżowa impreza odbywa się w Polsce! Sprawdź, gdzie można obejrzeć mecze MŚ U20!

Multimedia

Mistrzostwa Świata do lat 20 to druga pod względem wielkości impreza sportowa organizowana przez FIFA. W tym roku ten prestiżowy turniej po raz pierwszy zostanie zorganizowany w Polsce, a młodzi piłkarze wybiegną na boiska w Bydgoszczy, Gdyni, Łodzi, Bielsku-Białej i Tychach.

Mistrzostwa Świata U20 - mecz otwarcia

Mecz otwarcia młodzieżowych mistrzostw świata rozpocznie się 23 maja od godzinie 20:30 na stadionie Widzewa w Łodzi. Reprezentacja Polski pod wodzą Jacka Magiery zmierzy się z Kolumbią. Polska z racji tego, że jest gospodarzem turnieju, znajduje się w Grupie A, w której znajdują się także drużyny z Tahiti, Senegalu i wspomnianej już Kolumbii. Łącznie w turnieju wystąpią 24 drużyny z całego świata, w tym takie piłkarskie potęgi jak Argentyna, Urugwaj, Włochy, Portugalia czy Francja.

Mistrzostwa Świata U20 - transmisje

Wszystkie mecze turnieju będzie można zobaczyć w TVP Sport i na portalu SPORT.TVP.PL! Mecze Polaków oraz inne wybrane spotkania będzie można obejrzeć także na kanałach TVP1 i TVP2. Transmisja pierwszego meczu Polaków, czyli meczu Polska - Kolumbia przeprowadzona zostanie za pośrednictwem TVP2 i rozpocznie się o godzinie 20:10.

Zobacz galerię

Zobacz jak prezentuje się puchar i maskotka Mistrzostw Świata U20:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×