Mistrzostwa Świata w siatkówce 2018. Gdzie obejrzeć w telewizji? [PLAN TRANSMISJI]

MŚ 2018 siatkówka GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO. Od 9 do 30 września we Włoszech i Bułgarii 24 drużyny będą walczyć o medale siatkarskich mistrzostwach świata 2018. Reprezentacja Polski będzie rywalizować w grupie D. Kiedy mecze Polaków na MŚ 2018 w siatkówce? Gdzie obejrzeć Mistrzostwa Świata 2018? Sprawdź plan transmisji.

Multimedia

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2018. Kiedy grają Polacy?

Reprezentacja Polski na mistrzostwach we Włoszech i Bułgarii broni tytułu sprzed czterech lat. Biało-Czerwoni rozpoczną udział w MŚ 2018 w środę 12 września meczem z Kubą (godz. 19:30), a dzień później zmierzą się z Portoryko. Start powinien być więc gładki, idealny do rozpędzenie się na blisko trzytygodniową rywalizację (finał 30 września w Turynie).

Zobacz galerię

Kuba od kilku lat ma problemy. Jej najlepsi zawodnicy uciekają z drużyny narodowej i zasilają inne reprezentacje. W siatkówce to dozwolone. Dlatego m.in. od następnego roku w naszej kadrze grać ma Wilfredo Leon. Od trzech lat gwiazdą reprezentacji Włoch jest Osmany Juantorena. Z kolei Portoryko to najniżej sklasyfikowana drużyna w rankingu FIVB w naszej grupie (na 29. miejscu, Polska jest trzecia). Później ekipa Vitala Heynena zagra jeszcze z Finlandią, Iranem i Bułgarią. Wszystkie w Warnie.

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2018. Długa droga do finału

W przypadku awansu (uczynią to po cztery najlepsze zespoły z sześciu w każdej grupie), po dwóch dniach przerwy czekają ich trzy spotkania dzień po dniu. Trzecia faza, po kolejnych dwóch dniach przerwy, to dwie potyczki w trzy dni. Po nich bez przerwy jednego dnia odbędą się półfinały, a następnego mecze o medale. By dostać szansę go zdobyć, trzeba rozegrać 12 spotkań.

Mistrzostwa Świata w siatkówce 2018: gdzie obejrzeć? Plan transmisji

Polska - Kuba 12.09 (środa) 19:30 Polsat Sport, Super Polsat
Polska - Portoryko 13.09 (czwartek) 16:00 Polsat Sport, Super Polsat
Polska - Finlandia 15.09 (sobota) 19:30 Polsat Sport, Super Polsat
Polska - Iran 17.09 (poniedziałek) 19:30 Polsat Sport, Super Polsat
Polska - Bułgaria 18.09 (wtorek) 19:30 Polsat Sport, Super Polsat

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×