"Mistrzowie podrywu" od 7 marca w TVN Style [ZDJĘCIA]

Marcin Szabelski jest specjalistą od relacji damsko – męskich. Od lat prowadzi kursy dla mężczyzn, na których uczy trudnej sztuki uwodzenia. W nowym programie TVN Style, ekspert weźmie pod swoje skrzydła ośmiu samotnych panów, którzy krok po kroku nauczą się jak podbijać serca płci przeciwnej. Który z nich stanie się mistrzem podrywu?

Multimedia

"MISTRZOWIE PODRYWU" PREMIERA 7 MARCA, WE WTOREK, O GODZ. 22.25 W TVN STYLE!

Obecnie w Polsce żyje ponad pięć milionów kawalerów. Panien do wzięcia jest trochę mniej. Do tego są coraz bardziej wybredne i wymagające. Mężczyźni, żeby zdobyć kobietę swoich marzeń muszą wykazać się nie lada umiejętnościami. Niestety, nie każdy singiel potrafi zaczarować swoją wybrankę. Jak przykuć jej uwagę? Od pierwszej minuty prawić jej komplementy czy raczej słuchać? W co się ubrać na drugą randkę? Kiedy dać dziewczynie kwiaty? Zadzwonić tuż po pierwszym spotkaniu czy odczekać dwa dni? Jakie to wszystko skomplikowane!

Nowy serial paradokumentalny już od 1 marca w TVN Style [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na szczęście jest ktoś taki jak Marcin Szabelski – guru w sprawach flirtu i uwodzenia. Wielu nieszczęśliwych kawalerów marzy, żeby trafić na jego kursy. W programie taką szansę dostanie ośmiu panów, którzy kompletnie nie radzą sobie z kobietami, a bardzo chcieliby to zmienić. Podczas szkolenia będą musieli zmierzyć się z własnymi słabościami. Poznać zasady, którymi rządzą się relacje damsko – męskie. Dowiedzą się także wiele o emocjach i odkryją mechanizmy funkcjonowania ludzkiego mózgu. Zdobytą wiedzę będą musieli wprowadzić w życie. Nie będzie łatwo, ale czego się nie robi, żeby nie zostać samotnym i sfrustrowanym starym kawalerem. Czy któryś z nich dorówna swojemu mistrzowi i żadna kobieta nie będzie mogła mu się oprzeć?

Komentarze

Skomentuj
  • Ona (gość)

    Mi sie podoba program I Adrian uczestnik :)

    09.04.2017 23:59
  • zenada (gość)

    no ja nie bede ogladal tego gowna

    01.03.2017 14:06
  • hihhi (gość)

    gadacie gadacie a i tak będziecie oglądali :)

    22.02.2017 23:45
  • Nien (gość)

    Takiej marnej 2ce - 3ce (no kaszalot po prostu) to bym się w życiu nie dała przelecieć. Nawet jakby się ze mną droczył cały wieczór... Co najwyżej skończyłby z pustym portfelem, a ja ciut weselsza. Biedny faceci, pewnie im TVN Style cuda obiecywał, a tu taki żenująca łysa pała. I już nie mogli uciekać z krzykiem, bo podpisali umowy na grube hajsy. Takie się robi programy... na ludzkiej nieporadności!

    21.02.2017 22:49
  • Kobieta (gość)

    Jeśli kiedykolwiek ktoś mnie zapyta, jak wygląda upośledzona osoba, to skieruję do tego zdjęcia i wskażę pana na czele. A gdyby próbował poderwać mnie, to niezależnie od tego, jakie ma triki, nie zdążyłby ich wykorzystać, bo na sam jego widok uciekłabym z krzykiem. Wstyd i żenada, ot co. No ale to TVN. Można się było przyzwyczaić.

    20.02.2017 14:28
  • red (gość)

    podejście tego człowieka jest zwierzęce i prymitywne, bez żadnego szacunku dla kobiet, ja za takie coś podziękuję...

    20.02.2017 10:48
  • r (gość)

    ale trzeba byc lamusem, by iść do telewizji i uczyc sie podrywu.wstyd

    19.02.2017 16:44
  • Brrr (gość)

    A może skojarzyć tego Pana z Agentem Tomkiem....dobry duet !

    19.02.2017 15:16
  • ... (gość)

    Nie radzą sobie z podrywem... Nie dziwota, wszyscy wyglądają jak niemoty, a do tego mają gęby psychopatów, wystarczy spojrzeć na zdjęcie nr 1 i 6 jak z kroniki policyjnej... a ten pajac na czele ma takie teksty na podryw, że po 2 sekundach wyleciałby na kopach, gdyby z czymś takim wypalił do średnio rozwiniętej umysłowo dziewczyny. Także może i poderwie, ale z takim samym stopniem upośledzenia jak i on.

    19.02.2017 09:55
  • jesiony (gość)

    ....kolejne pajace w telewizji...ten co to prowadzi na pewno ma sam problem i jedyna dziewczynę jaką mial to dmuchana i ma ja w szafce...nadmuchaj sobie odpręż się a ten czas antenowy zostaw dla bardziej rozwiniętych...

    18.02.2017 16:56
  • Kalina (gość)

    Może być śmiesznie oraz zabawnie ! Czekamy na start

    16.02.2017 19:38
  • Maria (gość)

    Nie mogę się doczekać aż program ruszy ! tego jeszcze nie było , świetnie wyglądają mistrzowie podrywu !

    16.02.2017 17:10
  • Puka (gość)

    Zapowiada sie super program

    16.02.2017 17:08
  • Сталин (gość)

    Widzę, że cebulaczki gimbazowe już hejtują. Jakie wy musicie mieć żałosne życie by przeżywać program tv jakich wiele na świecie.

    16.02.2017 16:45
  • Mondra (gość)

    A mi sie wydaje, ze w tym programie nie ma nic zlego. Facet, ktory zna sie na rzeczy chce pomoc innym i tyle:)

    15.02.2017 23:17
  • Fan (gość)

    stylóweczka na łysego z brazzers :D

    15.02.2017 17:49
  • Uczeń (gość)

    Żebyście potem nie płakali jak któryś z tych ośmiu facetów wyrucha Waszą dziewczyne, żone czy też córke. ;) Pozdrowienia dla Adepta.

    15.02.2017 13:29
  • EDek (gość)

    Straszne pierdoły jałopy chodzące jak sie na nich patrzy żal dupe ściska

    15.02.2017 13:27
  • Damian (gość)

    Ten z tyłu wyruchał mnie w jednym z Warszawskich klubów i nie odezwał się więcej, mogę prosić o jakiś kontakt?

    15.02.2017 11:50
  • asdf (gość)

    hahahaha, jak żałosnym trzeba być, żeby wziąć udział w takim programie, lol