"Misz-masz, czyli kogel-mogel 3". Kordian Piwowarski wyreżyseruje 3. część kultowej komedii! [CO SIĘ WYDARZY, KIEDY PREMIERA]

"Kogel-mogel" powraca z 3. częścią! Ilona Łepkowska właśnie poinformowała, że już wkrótce ruszają zdjęcia do filmu "Misz-masz, czyli kogel-mogel 3", a także zdradziła, kto wyreżyseruje film! Kiedy premiera?

Multimedia

"KOGEL-MOGEL 3" KIEDY PREMIERA?

Zdjęcia do filmu "Misz-masz, czyli kogel-mogel 3" mają ruszyć lada chwila. Ilona Łepkowska jeszcze nie zdradza szczegółów produkcji, ale już ujawniła nazwisko reżysera filmu. Za przygotowanie 3. części "Kogel-mogel" będzie odpowiadać Kordian Piwowarski. Urodzony w 1979 roku reżyser do tej pory nakręcił m.in. film "Baczyński" (2013), a także reżyserował takie seriale jak "Na dobre i na złe" czy "Londyńczycy 2".

Ilona Łepkowska tak napisała o Piwowarskim:

Niby powoli, ale jednak coraz szybciej zbliża się TEN moment - rozpoczęcie zdjęć do filmu "Misz-masz czyli kogel mogel 3". Trzymaliśmy to dotąd w tajemnicy, ale pora zacząć odsłaniać karty. Dziś pierwsza z całej, bogatej talii - REŻYSER. Miło mi obwieścić, że trzecią część "Kogla mogla" wyreżyseruje Kordian Piwowarski. Zbieżność nazwisk nie przypadkowa - to syn Radosława Piwowarskiego, autora "Pociągu do Hollywood", "Marcowych migdałów" czy "Kolejności uczuć"... Trzymam kciuki!

Mikołaj Roznerski w nowej odsłonie kultowej komedii! Kogo zagra? [ZDJĘCIA+OBSADA+FABUŁA]Zobacz więcej

"KOGEL-MOGEL 3" - OBSADA Ilona Łepkowska odpowiada za scenariusz filmu "Misz-masz, czyli kogel-mogel 3". Nie są to jeszcze potwierdzone informacje, ale nowa część ma opowiadać o dalszych losach Katarzyny Solskiej (Grażyna Błęcka-Kolska), której nie do końca wyszło życie w mieście i powróci na rodzinną wieś, gdzie zamieszkała z matką (Katarzyna Łaniewska).

Obsada produkcji jeszcze nie jest znana, ale już mówi się, że do ról państwa Wolańskich powrócą Ewa Kasprzyk oraz Zdzisław Wardejn. Spekuluje się, że o rolę ich syna, już dorosłego Piotrusia, starał się Mikołaj Roznerski.

Data premiery "Misz-masz, czyli kogel-mogel 3" jeszcze nie jest znana. Przypomnijmy, że pierwszy "Kogel-mogel" do kin trafił do kin w 1988 roku, natomiast druga część pt. "Galimatias, czyli kogel-mogel II" powstała w 1989 roku. Obydwa filmy reżyserował Roman Załuski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Tome (gość)

  Wspaniała wiadomość niemoge się doczekać

  13.12.2018 22:25
 • Ania (gość)

  Bardzo się cieszę że będzie trzecia część filmu od bardzo dawna czekamy z niecierpliwością mam nadzieję że zrobią czwarta część byłoby wspaniale pozdrawiam

  13.12.2018 22:23
 • moni (gość)

  Kogel Mogel film Krzysztof Wieszczek

  06.09.2018 21:48
 • Tolek Banan (gość)

  Nie dla Kasi jako rozwódki.

  05.09.2018 06:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×