"Misz-masz, czyli kogel-mogel 3". Zenek Martyniuk w 3. część kultowej komedii! Kogo zagra lider Akcentu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zenek Martyniuk - król polskiego disco polo i lider zespołu Akcent w programie TVP "Alarm" ujawnił, że wystąpi w "Misz-masz, czyli kogel-mogel 3"! Kogo popularny wokalista zagra w 3. części kultowej komedii?

Multimedia

Zenek Martyniuk w programie :Alarm" opowiadał m.in. o początkach muzycznej kariery i ślubie syna Daniela, o którym rozpisywały się w ostatnim czasie media. W trakcie rozmowy poruszono również temat filmu biograficznego o wokaliście. Fabuła ma opowiadać o liderze zespołu Akcent, który swoją muzyczną karierę rozpoczął pod koniec lat 80., a w 1989 roku stworzył zespół Akcent, pod szyldem którego występuje do dzisiaj.

Wesele syna Zenka Martyniuka w królewskim stylu! Pojawiła się gwiazda światowego formatu! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Muzyk zdradził, że w roli głównej widziałby Dawida Ogrodnika albo Jacka Braciaka. Martyniuk przyznał również, że dostał ostatnio propozycję zaśpiewania w 3 części "Kogla-Mogla", czyli w "Misz-Masz. Kogel-Mogel 3".

Zaproponowano, żebym zaśpiewał piosenkę "Przez twe oczy zielone" - powiedział muzyk.

Przypominamy, że „Miszmasz” będzie kontynuacją historii sprzed 30 lat, a widzowie zobaczą jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce. Za reżyserię tej części odpowiada Konrad Piwowarski. W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki). Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki, w postać której wcieli się znana m.in. z serialu „Na dobre i na złe” Aleksandra Hamkało.

Grażyna Błęcka-Kolska jako Kasia na planie produkcji! Zobacz pierwsze zdjęcia! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Obok nowych bohaterów, w produkcji udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz i Wiktor Zborowski oraz Jerzy Rogalski. Obok Nikodema Rozbickiego i Aleksandry Hamkało do obsady filmu dołączyli: Maciej Zakościelny, który wcieli się w rolę dorosłego Piotrusia Wolańskiego, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska oraz Joanna Jarmołowicz.

Zobacz galerię

Zobacz, jak wyglądało wesele syna Zenka Martyniuka!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×