"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Aktorzy i twórcy na uroczystej premierze 3. części "Kogla-mogla". Ewa Kasprzyk i Anna Mucha skradły show!

"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" w kinach w całej Polsce już od 25 stycznia 2019 r. Aktorzy, którzy wystąpili w filmie pojawili się na uroczystej premierze w Warszawie. Ewa Kasprzyk i Anna Mucha zdecydowanie skradły show.

Multimedia

"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" - premiera

Już 25 stycznia do kin wejdzie trzecia część kultowej serii komedii – po "Koglu-moglu" i "Galimatiasie, czyli koglu-moglu 2" nadszedł czas na "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Na ekranie zobaczymy bohaterów doskonale znanych z poprzednich części i uwielbianych przez kolejne pokolenia widzów oraz nowe postaci. Obsada i twórcy pojawili się na uroczystej premierze w Warszawie. Uwagę przyciągały przede wszystkim kolorowa Ewa Kasprzyk i eksponująca zgrabne nogi Anna Mucha. Kto jeszcze się pojawił? Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

W "Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" główna bohaterka Kasia (Graży¬na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia¬nym zalotnikiem Staszkiem Kola¬są. Do Polski wraca niespodzie¬wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło¬poty. Chłopak ma pomysł na nie¬codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań¬skich wybucha kryzys. Wolań¬ska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Kto jest kim w 3. części kultowej polskiej komedii? Poznaj wszystkich bohaterów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" - obsada

Na ekranie doborowa obsada: wcielający się w nowe postacie Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha i Maciej Zakościelny jako legendarny Piotruś oraz plejada gwiazd znana z poprzednich części serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna.

Oto zwiastun 3. części kultowej polskiej komedii! Jest "jakby luksusowo"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Ogladalam dwie czësci tyle x jakbym tam byla a na koniec ta piosnka I becze ;) ciekawe jak teraz ..

    23.01.2019 19:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×