"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Błęcka-Kolska, Kasprzyk, Zakościelny, Hamkało i Rozbicki promują film. Którą z poprzednich części wolą? [ZDJĘCIA+WIDEO]

"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" wejdzie do kin w całej Polsce w styczniu 2019 r. Aktorzy, którzy wystąpili w filmie już teraz promują 3. część kultowej komedii. Którą z poprzednich odsłon lubią bardziej?

Multimedia

"Kogel-Mogel 3" - obsada w pełnym składzie

W kontynuacji kultowej polskiej komedii pojawią się znani z poprzednich dwóch części bohaterowie - Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska), pani Wolańska (Ewa Kasprzyk) i pan Wolański (Zdzisław Wardejn). Pojawi się też mama Kasi, Solska (Katarzyna Łaniewska) i Goździkowie (Małgorzata Rożniatowska i Paweł Nowisz) - sąsiedzi Zawadów. Oprócz nich zobaczymy też nowe postaci, w które wcielą się znani aktorzy młodego pokolenia.

Kto jest kim w 3. części kultowej polskiej komedii? Poznaj wszystkich bohaterów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Tak o nowej obsadzie mówi scenarzystka filmu, Ilona Łepkowska:

Wszyscy, którzy te filmy lubią, pamiętają, że druga część kończy się wyznaniem Kasi, która mówi, że jest w ciąży. W związku z tym w "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" pojawi się jej prawie trzydziestoletni syn. W tej roli wystąpi Nikodem Rozbicki, bardzo obiecujący aktor młodego pokolenia. Okazało się, że – zupełnie nieoczekiwanie dla nich samych – o drugie dziecko postarali się państwo Wolańscy. Ich dwudziestokilkuletnią córkę zagra Aleksandra Hamkało.

Wszyscy spotkali się podczas promocji filmu w Warszawie i - ponieważ premiera 3. części jeszcze przed nami - wyznali, którą z dwóch poprzednich odsłon "Kogla-mogla" lubią bardziej. Czyja odpowiedź zaskoczyła? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

"Kogel-Mogel 3" - o czym jest film?

Główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

"MISZMASZ, CZYLI KOGEL-MOGEL 3" W KINACH OD 25 STYCZNIA 2019 ROKU

Jak będzie wyglądał Piotruś w nowej odsłonie kultowej komedii? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Vica (gość)

  Wieś tańczy i śpiewa.Kaszanka story.

  21.01.2019 21:47
 • Maksym88 (gość)

  Hahahaha...Trzeba coś mieć z garem żeby taką propozycję złożyć naszym rodzimym kinomanom z nad Wisly

  21.01.2019 21:46
 • Ja (gość)

  Ale siarrra.Dla kogo toto?

  21.01.2019 21:43
 • Chinka (gość)

  kogel mogel to klasyk :) fajnie że będzie odswieżenie filmu i kontynuacja wątków :)

  09.12.2018 09:59
 • Ja (gość)

  Chyba komuś baniak zlasowalo.Pazdziochy.

  14.11.2018 09:31
 • Marynia (gość)

  Kogel-mogel 3 kiedy w kinie będzie premiera kinowa

  13.11.2018 22:57
 • Maria (gość)

  Zakościelny i SkrYnecka moja wyobraźnia tego nie ogarnia

  13.11.2018 19:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×