"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Ewa Kasprzyk o swojej roli w filmie. Wolańska nowym symbolem seksu? [ZDJĘCIA]

W najnowszym wywiadzie, Ewa Kasprzyk opowiedziała o nowym wizerunku Barbary Wolańskiej. Czy jej bohaterka zostanie nowym symbolem seksu? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Miszmasz czyli kogel-mogel 3" będzie miał swoją premierę 25 stycznia 2019 r. Znamy już zarys fabuły i obsadę, ale wciąż poznajemy coraz więcej szczegółów. Kontynuacja hitu Ilony Łepkowskiej na pewno nas zaskoczy!

Jak zmienili się aktorzy "Kogla-mogla"? Kogo zobaczymy znowu na ekranie? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Największą metamorfozę przejdzie chyba Barbara Wolańska, grana przez Ewę Kasprzyk. Wiemy już, że jej bohaterka w nowej części filmu przestanie być "jędzą" i zacznie być bardziej otwarta. W dodatku zostanie ekspertką od seksu i będzie pisać książkę dla kobiet - jak odnaleźć punkt G. Sama aktorka w wywiadzie dla Party opowiedziała o swojej bohaterce. Kasprzyk wyznała też, że przez to, że sama kojarzy się z seksem, to i jej bohaterka będzie teraz postrzegana w taki sposób.

Gdyby [Wolańska] była tylko bizneswoman, całość nie miałaby posmaku pikanterii. Moja bohaterka ma misję niemal jak Michalina Wisłocka. Chce odnaleźć punkt G, zrobić to dla innych kobiet. Do tej roli użyczam swojej postaci dość agresywnego wizerunku. (...) Wiem, że w mediach kojarzę się z seksem.

Niestety, Ewa Kasprzyk dodała też, że w trzeciej części "Kogla mogla" jej postać nie będzie pojawiać się na ekranie zbyt często. Tym razem, głos oddany został młodszemu pokoleniu. Mimo to, na pewno nie sposób będzie jej nie zauważyć! Czy Wolańska stanie się nowym symbolem seksu?

Oto zwiastun 3. części kultowej polskiej komedii! Jest "jakby luksusowo"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Zizi (gość)

  pani Ewa to świetna aktorka :) fajnie że zagra w kontynuacji, na pewno doda smaczku produkcji ;)

  03.01.2019 12:56
 • elio (gość)

  Wow, niespodziewana kontynuacja! Ale mam dobre przeczucia, zobaczymy co to wyszło z tego miszmaszu :)

  02.01.2019 19:41
 • helen (gość)

  uwielbiam ją! to świetna babka, które nie owija w bawełnę, nie udaje, nie patrzy na to, czy jak coś powie to będzie to poprawnie politycznie czy też nie. idealnie pasuje do roli Wolańskiej, trzymam za jej postać kciuki!

  30.12.2018 18:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×