"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Grażyna Błęcka-Kolska o zmarłej córce. Jak wyglądało jej życie przed tragicznym wypadkiem?

Grażyna Błęcka-Kolska, czyli gwiazda trzech części "Kogla-mogla" straciła przed laty w tragicznych okolicznościach córkę. Zuzanna studiowała na jednej z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii, Uniwersytecie Westminster w Londynie. Jak po latach wspomina swoje dziecko aktorka?

Multimedia

Grażyna Błęcka-Kolska opowiedziała w rozmowie z Wideoportalem opowiedziała o ostatnim okresie przed wypadkiem samochodowym, w którym zginęła jej córka Zuzanna Kolska. Zuza studiowała kierunek media współczesne na Uniwersytecie Westminster w Londynie.

Widzowie kochają serię „Kogel Mogel”. Kontynuacja kultowej komedii hitem w polskich kinach!Zobacz więcej

Tuż przed tragedią była na etapie obrony pracy magisterskiej na temat etyki pracy paparazzi. Pani Grażyna zdradziła, że Zuza okazała się utalentowaną fotografką, która pozostawiła po sobie wiele ciekawych prac. Aktorka planuje wydać album ze zdjęciami córki. Wspomina ją jako osobę kochającą ludzi, spostrzegawczą, wnikliwą i nad wiek dojrzałą. Uważa, że do obowiązków dorosłych należy uwrażliwianie młodych ludzi i edukowanie, również poprzez wartościowe kino.

Do tragicznego wypadku z udziałem aktorki i jej córki doszło w czwartek 24 lipca 2014 roku. 23-letnia córka w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala. Dziewczyna zmarła na stole operacyjnym.

Jak po latach wspomina swoje dziecko aktorka? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×