"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Ilona Łepkowska napisała książkę o dalszych losach Kasi i innych bohaterów "Kogla-mogla"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów filmu "Kogel-mogel", którzy czekają na kontynuację pt. "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Ilona Łepkowska, scenarzystka filmu, napisała książkę, która opowiada o dalszych losach Kasi i pozostałych bohaterów produkcji! Tego nie zobaczymy w nowym filmie!

Multimedia

Książka będzie zatytułowana "Tu jest jakby luksusowo" i na sklepowe półki trafi 16 stycznia. Bohaterowie scenariuszy nie znikają, kiedy kończy się film. Oni żyją dalej. Między kolejnymi odcinkami serialu, między poszczególnymi scenami. Coś robią, coś przeżywają, o czymś ze sobą rozmawiają. Tak samo było z bohaterami dwóch kultowych filmów, które weszły na ekrany kin blisko 30 lat temu - „Kogla Mogla” i „Galimatiasu”.

Ewa Kasprzyk o swojej roli w filmie. Wolańska nowym symbolem seksu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mimo że skończył się drugi film o nich, oni dalej żyli. Co robili przez te trzydzieści lat? Kim są teraz? Jacy są? Odnieśli sukces czy ponieśli porażkę? Są szczęśliwi czy zgorzkniali? Zadowoleni z życia czy przegrani? O tym właśnie jest ta książka. O tym, czego nie zobaczycie w żadnym filmie! Opowieść o nieznanych losach filmowych bohaterów, którzy powracają na ekrany kin w „Miszmaszu, czyli Koglu-moglu 3”, wzbogacają wywiady z aktorami i fotosy ze wszystkich trzech komedii.

Ilona Łepkowska tak mówi o książce:

Już za dwa tygodnie można będzie kupić książkę "Tu jest jakby luksusowo". Składa się z dwóch części - w pierwszej, którą napisałam, znajdziecie mini-powieść opowiadającą o tym, co wydarzyło się w życiu bohaterów "Kogla Mogla" i "Galimatiasu" przez ostatnie 30 lat. Pozwoli o płynnie wejść w fabułę trzeciej części :) Reszta książki to wywiady z twórcami filmu, aktorami oraz wiele fotosów. Mam nadzieję, że nasza książka to miły prezent dla wszystkich fanów Kasi, Piotrusia i państwa Wolańskich...

"MISZMASZ, CZYLI KOGEL-MOGEL 3" W KINACH OD 25 STYCZNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Reni (gość)

    dobry pomysł mieli z tą kontynuacją, choćby i po takim czasie... miło będzie wrócić "na stare śmieci" :)

    04.01.2019 21:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×