"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Już prawie milion widzów obejrzało nowy "Kogel-mogel"! Dlaczego ten film jest tak słaby?

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, do 31 stycznia 2019 roku film pt. "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" w kinach obejrzało aż 934 tys. widzów! Recenzje krytyków oraz części zawiedzionych widzów są jednak miażdżące.

Multimedia

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" zgodnie z oczekiwaniami okazał się kinowym przebojem. Widzowie pragnęli poznać dalsze losy Kasi Solskiej (Grażyna Błęcka-Kolska) oraz państwa Wolańskich (Ewa Kasprzyk i Zdzisław Wardejn), chociaż fabuła nowej części tak naprawdę koncentruje się na najmłodszym pokoleniu - synu Kasiu (Nikodem Rozbicki) oraz córce Wolańskich (Aleksandra Hamkało).

Film obejrzało już prawie milion widzów, a zapewne nie jest to ostatnie słowo. Nie ma czemu się dziwić, "Kogel-mogel" to marka, ale czy widzowie rzeczywiście otrzymali produkcję na miarę oczekiwań? Wystarczy przyjrzeć się niektórym komentarzom:

Dramat!!! Żal, że ktoś zdecydował sieci wyprodukować. Ilona Łepkowska powinna się palić że wstydu! Skoro nie potrafiła udźwignąć kultu tych 2 części, po co się za to zbierała??? Żal, i jeszcze raz zal- o to cała recenzja. Widać jedyne co jej zostało to mierne dialogi w serialach. Widać nie bez powodu ktoś wpadł na pomysł emerytura!!!!!!

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Żarty o marihuanie i maskowanie braków pomysłów za pomocą disco polo, czyli gwałt na kultowej polskiej komediiZobacz więcej

Taka komedia to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie, NIC ŚMIESZNEGO!!! Poraża dosłowność, i byle jak wymyślona fabuła. Wstyd i poruta. Nigdy więcej takich pożal się Boże komedii!

Wczoraj byłam na tym filmie w kinie...hmmm, jestem rozczarowana. Gdzie się podziały te śmieszne dialogi które rzekomo miały tam być? Nikt ani razu nie zaśmiał się w kinie. Film zrobiony na siłę, przerysowany. Jednak klasyka to klasyka.

To tylko część komentarzy, jakie można znaleźć na stronie telemagazyn.pl. Oczywiście nie brakuje też głosów pochwalnych widzów, którym "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" się podobał. Dajcie znać, jak Wam podobał się "Kogel-mogel 3"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    pobrałem cały film z tej stronki niby pobieramy jakiś program ale pobiera nam cały film w HD korzystajcie póki nie zablokują : ) http://fastfilesx48h.tk/97046

    12.02.2019 20:20
  • Paweł (gość)

    Byłem w kinie, widziałem i niesmak pozostał. Zbyt bardzo skupili się w tym filmie na młodszym pokoleniu przez co ten film jest trochę oderwany od poprzednich, więc ten film może być pod każdym innym tytułem. Film sam w sobie nie jest zły ale jak na Kogel Mogel czegoś innego się spodziewałem i jestem zawiedziony.

    11.02.2019 08:42
  • a72 (gość)

    Super film, zazdrośnicy dyskredytują a ja każdego zachęcam.

    10.02.2019 16:10
  • Ol22 (gość)

    A od ilu lat ?

    05.02.2019 23:50
  • Diro (gość)

    Byłem na filmie - gówno

    05.02.2019 21:54
  • Iwonka (gość)

    Film super , gratulacje dla pani łepkowskiej, super obsada , nierozumiem tych obelg które tu ludzie wypisują , pozdrawiam serdecznie

    05.02.2019 20:47
  • Misiek (gość)

    Koleś co ty zrobiłeś dla polski daj se siana i buraki kopać hihi

    05.02.2019 15:51
  • ja (gość)

    super film, można się wyluzować, wprowadza w dobry nastroj

    05.02.2019 13:52
  • blondi (gość)

    Byłam dziś w MIŃSKU MAZOWIECKIM w kinie muza z przyjaciółką nigdy nie byłam na lepszym filmie rewelacja Ludzie polecam wpadać do kin

    04.02.2019 22:47
  • WS (gość)

    Przykro,ze usuneliscie moj komentarz,bo nie moge sie doszukac gdzie naruszylem regulamin.Napisze tylko jedno zdanie - film tragiczny(moim zdaniem).

    04.02.2019 22:33
  • Ma (gość)

    Film świetny. Śmieszny i zabawny. Polecam

    04.02.2019 22:08
  • Teresa (gość)

    Super komedia,ale nie dla wszystkich,na pewno nie dla młodzieży ,która nie zna realiów poprzedniego wieku i nie oglądała pierwszych dwóch części...Ja chętnie obejrzę jeszcze raz i się pośmieję.

    04.02.2019 21:58
  • karola (gość)

    film rewelacyjny cała sala się śmiała.Z chęcią oglądnełabym jeszcze raz:) mama nadzieję ze będzie 4 część polecam ten film:)

    04.02.2019 21:32
  • Laws (gość)

    Ciekawa sprawa dziś dwa seanse w mieście i sala wypełniona po brzegi... baaa kino wstawiło dodatkowe seanse bo zainteresowanie jest przeogromne :) cała sala kinowa się śmiała i jakoś nie uwierzę w to, że tyle ludzi to krytykuje bo co polska produkcja okazała się o wiele lepsza niż niejedna zachodnia. Trudno takie czasy a polskie kino idzie do przodu i bardzo dobrze. Więc reasumując film świetny i każdemu polecam :)

    04.02.2019 20:43
  • Adamo (gość)

    Ja byłem w kinie i jakoś było wesoło i każdy się śmiał SERDECZNIE POLECAM TEN FILM

    04.02.2019 20:00
  • kinoman (gość)

    To, że film obejrzało milion widzów nie znaczy wcale, że to jest dobry film.

    04.02.2019 13:58
  • Jacek (gość)

    Tak jest bardzo źle, rozumiem, że trudno utrzymać klimat tamtych lat i b. trudno udźwignąć legendę czego przykładem są tragiczne kontynuacje Alternatyw 4, Misia (Ryś) czy słabym 40- latku 20 lat później, ale ten Misz Masz jest najgorszy. Jest fatalnie scenariuszowo (tutaj więcej niż spore rozczarowanie) reżysersko (masakra - ale co się dziwić skoro reżyser obejrzał poprzednie części dopiero jak otrzymał propozycję nakręcenia 3 części. Aktorsko - ludzie po co tam Kościelny, Mucha, czy Martyniuk - nic do nich nie mam, ale tutaj kompletnie to się nie mieści. Film naprawdę zrobiony na siłę i m szansę pokonać kit wszech czasów "Yyyrek kosmiczna nominacja" Też bym obstawił, że jakiekolwiek pozytywne opinie o tym filmie pisze tylko jakaś agencja PR zatrudniona przez producentów tego filmu.

    04.02.2019 12:29
  • MM (gość)

    To nie jest dla mnie kogel-mogel 3, tylko jakaś komedyjka na trzy z plusem.

    04.02.2019 12:21
  • Krytyk (gość)

    Ja nie widziałam i jak az tak zle?

    04.02.2019 11:26
  • Vezary (gość)

    Bardzo dobry film. Wiadomo, że nie da się wprost powrócić do humoru i klimatu sprzed 30 lat. Niektórzy o tym zapominają. Jak na dzisiejsze lata wybitne dzieło!

    04.02.2019 10:49
NowszeStarsze