"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" online. Kiedy nowy "Kogel-mogel" trafi na VOD i DVD?

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" to jeden z najpopularniejszych polskich filmów tego roku. Jednak nie wszyscy widzowie mieli okazję obejrzeć go w kinie, dlatego już wkrótce film pojawi się na VOD oraz DVD. Kiedy będzie można obejrzeć "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" online?

Multimedia

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 online

Film "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" na nośniku DVD ukaże się 24 maja. Niestety na razie nie mamy informacji, czy film trafi na nośnik Blu-ray, który zapewniałby lepszą jakość obrazu.

Jednocześnie można się spodziewać, że również pod koniec maja "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" pojawi się na platformach VOD, co oznacza, że widzowie będą mogli obejrzeć online w swoim domu!

Twórcy między wierszami zapowiadali, że na wersji DVD mogą pojawić się dodatkowe sceny, które nie trafiły do filmy kinowego, jednak jeszcze nie mamy potwierdzenia tych informacji.

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Żarty o marihuanie i maskowanie braków pomysłów za pomocą disco polo, czyli gwałt na kultowej polskiej komediiZobacz więcej

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii "Кogel Mogel". Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes…

W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

"MISZMASZ, CZYLI KOGEL-MOGEL 3" NA DVD UKAŻE SIĘ 24 MAJA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×