"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Powstanie "Kogel-mogel 4"? Ilona Łepkowska wyjaśnia!

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" po 4 weekendach w kinach zobaczyło ponad 2 mln 160 tys. widzów. Komedia w reżyserii Kordiana Piwowarskiego znalazła się tym samym w TOP 5 polskich komedii od czasu powstania rodzimego box office, czyli 2002 roku.

Multimedia

POWSTANIE "KOGEL-MOGEL 4"?

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" do kin przyciągnął już 2,162,411 widzów. Taki wynik oznacza pierwszą pozycję w tegorocznym box office i miejsce w TOP 10 polskich filmów i TOP 5 polskich komedii z najlepszą frekwencją kinową po 2002 roku.

W "Miszmaszu, czyli Koglu Moglu 3" główna bohaterka Kasia (Graży­na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes…

Rozszerzona wersja filmu zostane pokazana w telewizji?Zobacz więcej

W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Czy kasowy sukces filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" oznacza, że powstanie "Kogel-mogel 4"? Nie wyklucza tego autorka scenariuszy wszystkich części cyklu, Ilona Łepkowska, która w jednym z wywiadów przyznała, że decyzję o realizacji czwartej części podejmie po analizie wyników oglądalności ostatniej części. Jak widać, o brak widzów martwić się nie musi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolina (gość)

    Mnie także podobał się film. Super relaks po tygodniu pracy. Byłam dwa razy i z chęcią obejrzę gdy będzie dostępny na DVD

    24.02.2019 13:05
  • Zośka (gość)

    Dopiero wczoraj miałam okazję obejrzeć kogel kogel 3 i bardzo ale to bardzo mi się podobał😊😊😊 Z przyjemnością bym obejrzała czwóreczkę. Pozdrawiam cieplutko

    24.02.2019 12:56
  • Aliszja (gość)

    Film kompletne dno!

    22.02.2019 22:06
  • Mikołaj (gość)

    Jestem za kontynuacją Kogla Mogla. Byłem na Maszu 2 razy i czekam, aż będzie w internecie i w pełnej wersji w telewizji. Później spodziewam się 4 części i kolejnych! Ponad dwa miliony no to o czymś świadczy! Film jest ZNAKOMITY!!! I śmieszny, pozwala oderwać się od codzienności, pozytywnie nastraja!

    21.02.2019 13:08
  • anula (gość)

    Ja uważam że film jest supre 😊uśmiałam się bardzo.

    20.02.2019 21:55
  • Sylwia (gość)

    Co za brednie...Na filmie była taka frekwencja, bo ludzie chodzili z ciekawości...a w rzeczywistości to wielki KASZAN ( jak by to ujął Jurek Killer) Pani Łepkowska niech se weźmie stoperan a najlepiej przestanie się angażować w cokolwiek...z drugiej strony nie jest taka głupia na jaką wygląda...zrobiła gówno a nabiła kasy jak za bestseller...ŻENADA!!!!

    20.02.2019 20:41
  • Widz (gość)

    Lepiej pozostać już na 3 czesciach, 4 rowniez nie dorówna 1 i 2...

    19.02.2019 23:15
  • Xxx (gość)

    A mi się podobał może rzeczywiście nic rewelacyjnego ale jeszcz3 raz bym poszła

    19.02.2019 23:10
  • Agnes (gość)

    Film udany, uśmiałam się :-) Co prawda wolałam chyba pierwsze dwie części, ale może to kwestia sentymentu, tamtych czasów...

    19.02.2019 22:15
  • Doniu (gość)

    Niestety 3 część bardzo słaba, młodzi aktorzy nie stanęli na wysokości zadania. Wolę zapomnieć, że widziałam i tylko miec w pamięci 1 i 2 część

    19.02.2019 20:47
  • Pawel (gość)

    A co do tematu, to chyba nie chce kolejnej części oglądać.

    19.02.2019 20:44
  • Pawel (gość)

    Jak ktoś spodziewał się kontynuacji rozrywki i zawrotów akcji to niestety. Nie było źle ale to nie kontynuacja. Klimat dawnych czasów nie powrócił a wciskanie na siłę zwrotów jakby luksusowych było żałosne. Sama akcja to typowa współczesna wersja polskich komedii romantycznych choć nie ma co ukrywać obsada budzi wspomnienia. Film oceniam na 7/10 ale planeta singli to już zasłużone 9/10 choć nie ma się do czego doczepić to 10 zostawiam dla kogla mogla 1,2 i innych starych udanych komedii.

    19.02.2019 20:42
  • Misiek (gość)

    Lepiej niech nie będzie 4 części, bo 3 to już jedna wielka szmira...

    19.02.2019 09:13
  • Yogi (gość)

    Najlepiej o razu 5 i 6 przerzucić całą obsadę z serialu M jak Mroczki. Żałosne