"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Trzecia część kultowej komedii dzięki Ewie Kasprzyk? Oto historia jej powstania! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kiedy na początku września 2018 r. rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Na to czekał każdy fan kultowej polskiej komedii! Czy 3. część "Kogla-mogla" powstała dzięki Ewie Kasprzyk?

Multimedia

"Miszmasz czyli kogel-mogel 3" będzie miał swoją premierę 25 stycznia 2019 r. Wiadomo już jednak coraz więcej na temat samego filmu oraz kulis jego powstawania. Okazuje się, że gdyby nie Ewa Kasprzyk, czyli filmowa pani Wolańska, trzecia część mogłaby nie powstać, a na pewno - prace na planie mogłyby rozpocząć się dużo później.

Kto jest kim w 3. części kultowej polskiej komedii? Poznaj wszystkich bohaterów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Ewa Kasprzyk brawurowo wcieliła się w nieco przewrażliwioną panią Wolańską - żonę docenta Wolańskiego (Zdzisław Wardejn), która podejrzewała go o romans z Kasią (Grażyna Błęcka-Kolska). To jej filmowe powiedzenia przeszły do historii. Wystarczy wspomnieć tekst "Marian, tu jest jakby luksusowo" z drugiej części komedii, "Galimatias". Aktorka przyznała, że to ona wykonała pierwszy telefon do Ilony Łepkowskiej, scenarzystki.

Do napisania kontynuacji tej historii sama wielokrotnie namawiałam Ilonę Łepkowską. Gdy się to wydarzyło, trochę się jednak przestraszyłam, bo to jest zderzenie z legendą. A przecież czasy się zmieniły, ustrój się zmienił – inaczej się ubieramy, mówimy i żyjemy. Oczekiwania widzów też mogą być inne, a przede wszystkim mogą być różne.

Jak zmieniła się Barbara Wolańska przez lata? Jest matką nie jednego, a dwójki dzieci - Agnieszki i Piotrusia. Od lat rządzi całą rodziną, a ostatnio została też słynną ekspertką od seksu. Pewna siebie i wyzwolona, na kolejnych wykładach doradza kobietom, jak odnaleźć punkt G... I nawet nie zauważa, że jej własny mąż dochodzi powoli do punktu R jak rozwód i rozstanie... Co z tym zrobi Wolańska? Przekonamy się w kinach!

Zenek Martyniuk w obsadzie! Kogo zagra król disco polo? [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Natalia (gość)

  Można się nieźle uśmiać

  14.02.2019 15:26
 • Jula (gość)

  ten film to wręcz legenda :) fajnie będzie zobaczyć go w nowej, świeżej odsłonie :) jestem ciekawa co wymyślą twrócy

  05.12.2018 23:40
 • gamoń (gość)

  poprzednie części to moje dzieciństwo. więc z niecierpliwością czekam na kontynuację

  03.12.2018 19:50
 • p (gość)

  Julita fabiszewska teraz Ratkowska (jula) pięknie zaśpiewała piosenkę z tego filmu (poprzednie części)

  26.11.2018 21:26
 • Gość (gość)

  Wszystko było by ok ale Mucha to jest katastrofa

  26.11.2018 06:06
 • Gość (gość)

  Wszystko było by ok ale Mucha to jest katastrofa

  26.11.2018 06:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×