"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" w kinach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie!

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" od premiery 25 stycznia w polskich kinach zobaczyło 2 miliony 270 tys. widzów. W marcu komedia Kordiana Piwowarskiego wejdzie do kin w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Multimedia

Trzecią część kultowej serii polskich komedii będą mogli oglądać widzowie w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgi, Holandii, Islandii, Niemczech, Austrii, Szwecji, Norwegii, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii i Luksemburgu. Zagranicznym dystrybutorem filmu jest Magnetes LTD.

Rozszerzona wersja filmu zostane pokazana w telewizji?Zobacz więcej

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" do kin przyciągnął już 2,272,232 widzów. Pozostaje filmem z najlepszym otwarciem tego roku i numerem 1 box office.

W 3. części polskiej komedii główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Powstanie "Kogel-mogel 4"? Ilona Łepkowska wyjaśnia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Edi (gość)

    Uwielbiam kogiel mogiel 1 i 2. Natomiast 3 to totalne dno. Nie polecam.

    27.02.2019 20:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×