"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" w TV. Kontynuacja kultowej komedii po raz pierwszy w TVP! Kiedy? O której godzinie?

Fani kultowej komedii "Kogel-mogel" już mogą zacierać ręce! Najnowsza część cyklu pt. "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" już w Wielkanocny Poniedziałek zostanie wyemitowana na antenie TVP 1! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" - premiera w Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia, o godzinie 21:15 na antenie TVP 1

Kultowy "Kogel-mogel" powraca! Wszyscy fani przygód Kasi Solskiej (a właściwie Kasi Zawady!) już w Wielkanocny Poniedziałek przekonają się, jak potoczyło się jej życie! Dalej jest szczęśliwą żoną? Ma dzieci? Co u Wolańskich? Oj, pozmieniało się!

Już w Poniedziałek Wielkanocny na antenie TVP1, o godzinie 21:15, będzie można obejrzeć najnowszą część cyklu pt. "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3".

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Żarty o marihuanie i maskowanie braków pomysłów za pomocą disco polo, czyli gwałt na kultowej polskiej komediiZobacz więcej

Kasia Zawada wciąż mieszka we wsi Brzózki. Jest dyrektorką miejscowej szkoły podstawowej. Musi radzić sobie z zalotami sołtysa, Staszka Kolasy. Syn Kasi, Marcin, który do tej pory mieszkał za granicą z ojcem, niespodziewanie wraca do Polski. Od razu wpada w kłopoty i musi opuścić rodzinną wieś. Wyjeżdża do stolicy. Tymczasem w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Barbara Wolańska, celebrytka i znana sekstrenerka, wydaje bardzo kontrowersyjną książkę. Niezadowoleni bliscy Barbary uciekają z domu.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Grazyna Blecka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Łaniewska, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Malgorzata Rozniatowska oraz Paweł Nowisz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lena (gość)

    Kiedy Kogel mogel 3 ? Nie potrzebnie zmieniliście program tak się nie robi !!

    08.04.2021 18:08
  • Robert tuka (gość)

    Kogel kogel dlatego nie leciał bo najlepszy piosenkarz krzysztof krawczyk umarl . A kogel kogel 3 W sacz se w dupe.po lepszą był kogel kogel 1 I kogel kogel 2 .A trójka to takie badziewie bo tak gra dziadka dzięcioł jak w blodyce albo ta podobają aktorka która gra w na dobre i na źle i to dla mnie fana to jest głupi film .A pan turek to przynajmniej gra 1 części i w 2 części a 3 część części pan dzięcioł to gra jak idiotka.a pan turek jest przynajmniej w tym aktorze był jaja .A ten to gra jak aktor prawiewie jak pięknego na weselu idiote.Bo pan dzięcioł kreatyna gra i nezastopi nigdy pan turka s.p.padaje od tego przepnonego kogel mogła 3 . Bo to jest telewizyjną porażka tego reżysera. Od lepiej nieg nagrywa bajki a nie komedi.

    06.04.2021 11:45
  • Teresa (gość)

    Kiedy teraz będziemy mogli oglądać Kogel Kogel 3 ?

    06.04.2021 11:28
  • Diss (gość)

    Będzie kogiel mogiel w tym tygodniu janusze jebane a Krzysztof Krawczyk był wyjątkowym człowiekiem i należy mu się szacunek

    05.04.2021 23:23
  • Retro890234 (gość)

    PiS lodzi a po i 8 lat kradli i w polsce się nie działo to gnije jak Tusk i pomorski i Schetyna to łysy huj.po to kurwy I złodzieje tvn.a prawko to jest ich sprzedawczyni jak ich caly majątek tvn to nigdy i złodzieje ktorzy za reklamy nie płacą i dobrze że w końcu to wyszło bo to nigdy i złodzieje jak straz kobiet i pan Owsiak to sprzedawczy ich partii i złodzieje ktory se to ja wali swojej mamie nad grobem ispiedalaj od Pana Kurskiego bo oni coś robiłem a po i sie im w pierdala bedzie waszą całą partią całą siedziała w więzieniu.

    05.04.2021 23:06
  • Fero678 mtv (gość)

    I co dupki wasz kogel kogel w dupe se w sacie myć jest najlepsza telewizja na świecie.mtv.przy uprawiaja milosc a nie rosja w polu ty wieśniak pierolony tom . I co zatkało kakao.

    05.04.2021 22:55
  • Gover5678 (gość)

    Warsaw show jest zajebisty niż waz poproszony kogel kogel 3 to porażka fiuty.pa.

    05.04.2021 22:50
  • Rober romot (gość)

    Krzysztof Krawczyk to legenda a ten film i tak można zaliczyć do kabały zle nakręcony chwala dla artysty K.K

    05.04.2021 22:50
  • Weneda (gość)

    To tak jak zginął Prezydent bo sądzi Kurski

    05.04.2021 22:49
  • Ferporto890. (gość)

    Nara fiuty

    05.04.2021 22:48
  • Rober romot (gość)

    Krzysztof Krawczyk to legenda a ten film i tak można zaliczyć do kabały zle nakręcony chwala dla artysty K.K

    05.04.2021 22:47
  • Robert romot (gość)

    Szacunek dla tak wielkiego artysty Krzysztof Krawczyk miał styl śpiewał nawet ze smoleniem Bogdanem to wielki muzyk i strata dla sztuki polskiej sztuki muzycznej

    05.04.2021 22:42
  • Niezadowolona (gość)

    Tyle ważnych osób umiera i w związku z tym nie zmienia się zaplanowanych emisji. Tak czekałam na Kogel Mogel 3.

    05.04.2021 22:39
  • Nikt (gość)

    Też czekałam. Bardzo lubiłam Krawczyka. Smutek że odszedł...:-( Ale nie widzę sensu zmiany ramówki! Zwłaszcza że 2 dni ??temu już był film Całe moje zycie.Ogladalam już 2 razy. Bez sensu. Nie robi się tak...W ostatniej chwili...zwłaszcza że ludzie czekali na jakąś komedię w święta!!! Trochę odstresowac się, Trudne czasy więc taki film fajna sprawa i co????PORAZKA

    05.04.2021 22:27
  • Szyszunia (gość)

    Mój ojciec jak posmutniał, bo chciał sobie obejrzeć Kogiel Mogiel ,a tu rozczarowanko bo Krawczyk ... Ch** wam w ****

    05.04.2021 22:20
  • Djdjdjdjdj (gość)

    Już nie miejmy nic do Krawczyka bo to nie jego wina że nas oszukali no ale życie może puszcza kiedyś

    05.04.2021 22:16
  • Wkurzona! (gość)

    No bez jaj. Krawczyka mogli puścić po Koglu Moglu. Ale mnie wkurzyli !!!!!! PIS j....y !

    05.04.2021 22:13
  • Djdjdjdjdj (gość)

    Nie mogli puścić na TVP Polonia czy coś w tym stylu tylko akurat na TVP 1 a tyle czekałem to się naczekalem jestem tak wkurzony

    05.04.2021 22:07
  • Anonim (gość)

    Ja chciałem Kogel-Mogel 3 , a nie Kraszczyka ! Jakoś nigdy kogoś nie walneli na jakiś film!

    05.04.2021 22:04
  • Djdjdnd (gość)

    Dlaczego jeszcze ci oszuści nie puścili miss masz3

    05.04.2021 22:03
NowszeStarsze