"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" w TV. Kontynuacja kultowej komedii w telewizji! Gdzie oglądać nowy "Kogel-mogel"?

Mamy doskonałe wieści dla wszystkich fanów kultowej komedii "Kogel-mogel". Najnowsza część cyklu - "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" już wkrótce zostanie wyemitowana w telewizji! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"MISZMASZ, CZYLI KOGEL-MOGEL 3" - PREMIERA W NOWY ROK, 1 STYCZNIA 2020 ROKU, O GODZINIE 21:00 NA ANTENIE CANAL+

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" to najnowsza część kultowego cyklu "Kogel-mogel". Po 30 latach powracamy do historii Kasi Solskiej (Grażyna Błęcka-Kolska), w życiu której zaszły ogromne zmiany! Jest szczęśliwa? Czy może swoje życie uważa za porażkę?

Kasia Zawada (z domu Solska) wciąż mieszka we wsi Brzózki. Jest dyrektorką miejscowej szkoły podstawowej. Musi radzić sobie z zalotami sołtysa, Staszka Kolasy. Syn Kasi, Marcin, który do tej pory mieszkał za granicą z ojcem, niespodziewanie wraca do Polski. Od razu wpada w kłopoty i musi opuścić rodzinną wieś. Wyjeżdża do stolicy. Tymczasem w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Barbara Wolańska, celebrytka i znana sekstrenerka, wydaje bardzo kontrowersyjną książkę. Niezadowoleni bliscy Barbary uciekają z domu.

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Żarty o marihuanie i maskowanie braków pomysłów za pomocą disco polo, czyli gwałt na kultowej polskiej komediiZobacz więcej

Gwiazdami filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" są Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Łaniewska, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Malgorzata Rozniatowska oraz Paweł Nowisz.

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" będziecie mogli obejrzeć 1 stycznia 2020 roku o godzinie 21:00 na antenie CANAL+.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Władek z W-Wy. (gość)

    Wiadomo że 1 to lepsze ale nie aż tak złe jak poniżej piszą. A nawet więcej i fajniej Zenka niż w ZENKU ZENKA- TO DLAMNIE HAŁA że zastanawiam się dlaczego Zenek się zgodził-Kurski musiał "fure" kasy obiecać tą co na koncert jechali.hehe.

    03.04.2021 19:38
  • Super (gość)

    Mi się podobał, jest super. Też śmieszny i czekam kiedy będzie w telewizji darmowej.

    18.12.2020 20:29
  • Swój (gość)

    Super film

    20.04.2020 20:03
  • Zdupydomordyzaur Jerzy (gość)

    Pewnie zły, nie oglądałem

    07.02.2020 13:28
  • JaBolek (gość)

    Obejrzałem w Canal+ i dobrze że nie poszedłem do kina , bo chyba żądałbym zwrotu pieniędzy. A tak nawiasem , to aktorzy grający w tym kiczu nie czytają scenariusza czy co ? Szkoda , lepiej było nie zabierać się za reżyserkę nie mając dobrego na ni a pomysłu. I jeszcze ten Zenek w filmie !!!

    03.01.2020 21:46
  • Wujek (gość)

    GÓWNO !!!

    31.12.2019 22:52
  • Anonim (gość)

    Beznadzieja, nie polecam... Absolutnie nie uznaje tej części jako kontynuacji

    31.12.2019 17:07
  • Obieltywny (gość)

    A ja uważam że to pajac bo jeśli się nie podoba to powinien zachować to dla siebie Każdy ma inny gust i kompletnie nie rozumiem dlaczego ten burak się w ogóle wypowiada na dany temat obrażać ludzi każdy potrafi ale żeby sam napisać scenariusz to jest za tępy No takie coś

    31.12.2019 11:59
  • Yogi (gość)

    Kompletne dno obejrzałem 15 min. Zostawicie w spokoju 'filmy klasyk"i typu Kogel Mogel itp. To były filmy jedyne w swoim rodzaju

    31.12.2019 08:58
  • Yogi (gość)

    Kompletne dno obejrzałem 15 min. Zostawicie w spokoju 'filmy klasyk"i typu Kogel Mogel itp. To były filmy jedyne w swoim rodzaju

    31.12.2019 08:58
  • Gonia (gość)

    Film w ogóle nie śmieszny a czasami żenujący. Raz obejrzałam i nigdy więcej.

    31.12.2019 08:48
  • Gosc (gość)

    Nie ma rewelacji..Pierwsze dwie części to hit. A ta trzecia cóż..ktoś porwał się z motyka na słońce ha ha ha

    31.12.2019 08:31
  • FIX60 (gość)

    Kaszanka bez krwi.....

    31.12.2019 07:01
  • MitolPitol (gość)

    Beznadziejny film, kto dopuścił to do kin??? Ludziom pieniądze powinni oddać!!!

    31.12.2019 06:58
  • Jola (gość)

    Nuda 🙄 tyle w temacie

    31.12.2019 02:19
  • Opole (gość)

    Wątek policyjny był wg.mnie najlepszy i super zagrany.

    31.12.2019 01:16
  • JULITA (gość)

    Film porażka!!!

    30.12.2019 23:31
  • JULITA (gość)

    Film porażka!!!

    30.12.2019 23:31
  • JULITA (gość)

    Film porażka!!!

    30.12.2019 23:30
  • Arsen (gość)

    Byłem na tej szmirze w kinie, dawno nie oglądałem takiej porażki polskiej kinematografi...