„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Widzowie kochają serię „Kogel Mogel”. Kontynuacja kultowej komedii hitem w polskich kinach!

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” może pochwalić się doskonałą frekwencją. Kontynuacja kultowej komedii okazała się hitem w polskich kinach! Ile widzów widziało już dalsze losy Kasi, jej syna Marcina i Wolańskich? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” po pokazach przedpremierowych i premierowym weekendzie ma na koncie już ponad 586 tysięcy widzów! 578,016 widzów w piątek-niedzielę to najlepsze otwarcie w tegorocznym box office.

Jednocześnie „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” znalazł się w dziesiątce polskich filmów z najlepszymi wynikami frekwencji w weekend otwarcia do tej pory. Widzowie kochają serię „Kogel Mogel” między innymi na kultowe cytaty – dziś przypominamy kilka z nich.

Oto zwiastun 3. części kultowej polskiej komedii! Jest "jakby luksusowo"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na nie¬codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" - obsada

Na ekranie doborowa obsada: wcielający się w nowe postacie Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha i Maciej Zakościelny jako legendarny Piotruś oraz plejada gwiazd znana z poprzednich części serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Szubi (gość)

  Powiem szczerze! Ten film jest totalnym dnem!!! Nie wiem kto daje pozytywne oceny temu czemuś.Mozna wytłumaczyć to tylko płatnym spamem na potrzeby przyciągnięcie jak największej ilości widzów, dopóki się nie rozniesie się że to straszny gniot. Niesmak po wyjściu z kina gwarantowany.

  30.01.2019 06:54
 • Ewa (gość)

  Bardzo fajny film!

  29.01.2019 13:23
 • witkacy123 (gość)

  W kwestii formalnej: nie można, nie da się kochać ani filmu, ani żadnej rzeczy. Kochać można tylko osobę/osoby.

  29.01.2019 12:19
 • Jerzy (gość)

  Nie, widzowie kochają dwa pierwsze filmy, a na ten poszli bo się dali nabrać,że to będzie komedia z klasą.

  29.01.2019 00:34
 • Ola (gość)

  Sympatyczny, ale szału nie ma.

  28.01.2019 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×