"Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Wiemy, kiedy nowy "Kogel-mogel" trafi do kin! Aleksandra Hamkało na nowych zdjęciach z planu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Stało się! Kultowa komedia "Kogel-mogel" doczeka się trzeciej części! Właśnie trwają prace nad filmem, a my tymczasem prezentujemy nowe zdjęcia z planu oraz oficjalną datę premiery filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3"!

Multimedia

KOGEL MOGEL 3 - DATA PREMIERY

Trzecia część kultowej komedii będzie zatytułowana "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" i za jej reżyserię odpowiada Kordian Piwowarski. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska. Film do kin trafi już 25 stycznia 2019 roku!

"Miszmasz" będzie kontynuacją historii sprzed 30 lat, a widzowie zobaczą jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce. W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki).

Zenek Martyniuk w 3. część kultowej komedii! Kogo zagra lider Akcentu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana (Zdzisław Wardejn) i jego ekscentrycznej żony Barbary (Ewa Kasprzyk), ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia (Maciej Zakościelny) oraz jego młodszej siostry Agnieszki, w postać której wcieli się Aleksandra Hamkało.

W obsadzie filmu znaleźli się również m.in. Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska, Paweł Nowisz, Wojciech Solarz, Joanna Jarmołowicz oraz Zenon Martyniuk, który na ekranie wykona jeden ze swoich największych przebojów!

"MISZMASZ, CZYLI KOGEL-MOGEL 3" W KINACH OD 25 STYCZNIA 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • qaz (gość)

  Rozwód ! Rozumiem że aktor zmarł ale żeby wybrać takie rozwiązanie , to nie pasuje do komedii i dlaczego Misiek nie gra przecież było by lepiej gdyby wystąpili wszyscy żyjący do dziś aktorzy .

  29.10.2018 16:14
 • O jedną aktorkę za dużo. Mucha niech siedzi w domu (gość)

  Byłoby fajnie gdyby ta od siedmiu boleści aktoreczka nie grała mucha

  29.10.2018 08:03
 • Gość (gość)

  Wszystko byłoby ok żeby Mucha nie grała w tej super komedii teraz to nie będzie już ok

  29.10.2018 06:02
 • Beata (gość)

  Ja mam nadzieję że będzie 2 godziny trwać ubaw w kinie i atmosfera komediowa

  28.10.2018 22:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×