Młoda żona Łapickiego na imprezie!

86 -letni Andrzej Łapicki pracuje, a 26- letnia żona Kamila, baluje…

Multimedia

Jakże wspaniałomyślny to układ! Łapicki nie dość, że doświadczony, starszy to jeszcze bardzo wyrozumiały dla swojej młodziutkiej żony Kamili. Jak donosi Super Express,

Kamila Łapicka rozpromieniona pojawiła się na jednej z warszawskich premier filmowych. Świetnie ułożone włosy, śliczna kreacja i ten błysk w oku. Przez cały czas młoda pani teatrolog prowadziła dowcipne rozmowy. No, po prostu dusza towarzystwa.

W tym czasie jej ukochany mąż miał pracować w teatrze, bo, jak twierdzi tabloid mimo wieku 86- lat i emerytury, ciągle chce jeszcze pracować. Trudno się dziwić, życie małżeńskie kosztuje.

Czytaj także: Ma powodzenie u kobiet! Oblał ją jej obecny mąż! Jakim są małżeństwem?

Komentarze

Skomentuj
 • pawel (gość)

  laseczka jest z nim tylko dla kasy, kolo sie przekreci za rok gora dwa i mlodka bedzie ustawiona hehe

  01.01.2011 23:13
 • młoda23 (gość)

  dla mnie to jest obrzydliwe! to jak ja i mój dziadek! okropne! jakoś mnie nie przekonuje ze on jest w dobre kondycji psychicznej i fizycznej....okropne. Dla mnie to jest zboczenie seksualne zaczynające się na n...., a kończące się na a. Wszystkie osoby w moim otoczeniu mają podobne zdanie.

  31.12.2010 22:00
 • Justyś (gość)

  Moim zdaniem to małżeństwo jest nie da się ukryć dziwne....!!!rozumiem różnice wiekowe między małżonkami wynoszą 4, 6,max 8 lat ale 60!!!!!!!!!!!!!!!!to już gruba przesada!!to jest tak jakby na randki chodzić z własnym dziadkiem!to jest tak jakby dział gerontologii!nie ubliżając nikomu!i nie wierzę w to że to taka wielka miłość. Może P. Łapickiego tak, bo to człowiek sędziwego wieku i szczęśliwy jest, że ma taką młodą żonę, ale Pani Łapicka zdecydowanie raczej nie, tym bardziej jest ona ode mnie starsza zaledwie 2 lata i nie mam zielonego pojęcia czym ją to fascynuje...chyba tylko tym, że ma za co i za darmo żyć i czerpać korzyści.

  16.07.2010 08:56
 • aga (gość)

  Ludzie dajcie już im spokój

  17.01.2010 19:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×