"Młode Wilki". Jarosław Jakimowicz ostro o twórcach hitu lat 90.! [WIDEO]

Konflikt między twórcami a obsadą filmu "Młode Wilki" stał się faktem. Podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach Jarosław Jakimowicz, Piotr Szwedes i Zbigniew Suszyński głośno powiedzieli o tym, że planują zrobić własny, niezależny film, będący kontynuacją "Młodych Wilków".

Multimedia

"Młode WIlki" w reżyserii Jarosława Żamojdy powstały w 1995 r. Film opowiada o 19-latkach szukających szczęścia i wielkich pieniędzy. W głównych bohaterów - "Cichego", "Biedronę", "Cobrę", "Skorpiona" i "Prymusa" wcieli się odpowiednio: Jarosław Jakimowicz, Paweł Deląg, Tomasz Preniasz-Struś, Zbigniew Suszyński i Piotr Szwedes, którzy stali się ikonami kina lat 90.

Powstanie 3. część kultowego filmu! Kto w obsadzie? Kiedy start zdjęć? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że ma powstać 3. część "Młodych Wilków". Szybko jednak okazało się, że reżyser planuje stworzyć zupełnie nową wersję, w której bohaterowie znani z pierwszych filmów pojawią się tylko epizodycznie. To nie spodobało się aktorom. Podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach Jarosław Jakimowicz, Piotr Szwedes i Zbigniew Suszyński oficjalnie ogłosili, że zrobią film pt. "Wilki", który pokaże dalsze losy znanych już widzom postaci. Nie szczędzili przy tym ostrych słów pod adresem twórców "Młodych Wilków".

- Jeżeli ktoś chce kręcić film o przyjaźni, o charakternych sytuacjach w życiu, a zachowuje się tak obrzydliwie to chyba jednak nie wie, o czym ma być ten film. Tego nie wiedzą Żamojda z panem Jobem, czyli producentem (Bogusław Job - przyp. red.). Oni nie wiedzą o co chodzi, tak naprawdę - wskazuje Jakimowicz.

TYLKO U NAS! Jakimowicz i Szwedes nakręcą alternatywę "Młodych Wilków" ze starą obsadą!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Ullla (gość)

  Ten film podobał mi się średnio i wcale nie mam ochoty oglądać kontynuacji

  10.06.2018 10:50
 • xxx (gość)

  Aktorzy mają prawo być zdenerwowani ale produkcja filmu to miliony. Scenariusz musi zaakceptować producent, dystrybutor i ludzie, którzy wykładają pieniądze. Wersja scenariusza z udziałem wyżej wymienionych aktorów nie spotkała się z aprobatą inwertorów. Reżyser nie może więc realizować własnych wizji. Film to nic innego jak biznes więc reguły też są twarde. A skoro aktorzy chcą zrobić własną wersję to też fantastycznie i należy im życzyć powodzenia.

  09.07.2017 19:10
 • rrr (gość)

  Oby Pan Żamojda jak najszybciej zgłosił sprawę do sądu o zniesławienie go.

  09.07.2017 17:34
 • ggg (gość)

  żeśmy :D

  09.07.2017 11:48
 • m (gość)

  hmm dalsze losy Cichego?

  08.07.2017 23:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×