"Młode wilki". Jarosław Jakimowicz stracił rolę przez nienawistne komentarze

Jarosław Jakimowicz wyznał w rozmowie z TVP Info, że stracił rolę w serialu tuż przed rozpoczęciem zdjęć. Powodem miały być jego nienawistne komentarze w sieci.

Multimedia

Jarosław Jakimowicz od pewnego czasu wzbudza niemałe kontrowersje. Powodem są komentarze aktora w mediach społecznościowych. Swego czasu Jakimowicz ostro wypowiadał się o uchodźcach, nazywając ich "brudami", co zostało wyłapane przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Ostatnio aktor udzielał się w kontekście LGBT. W swoich wypowiedziach poparł homofobiczne wypowiedzi Zofii Klepackiej i głosił hasło "Poland not Polin".

Doda w tęczowej pelerynie wsparła środowisko LGBT na festiwalu w BiałymstokuZobacz więcej

Jarosław Jakimowicz był gościem programu "Minęła 20" w TVP Info, gdzie zdradził, że stracił rolę przez swoje komentarze w sieci.

Serial, rola, wynegocjowane stawki. To nie jest kwestia dwóch dni. To jest kwestia, która była negocjowana dużo wcześniej. Potwierdzona taksówka, mam to wszystko na mailu i tak dalej. Dzwoni do mnie agentka i mówi: 'Jarek, w związku z twoimi wypowiedziami, oni z ciebie zrezygnowali.'

Jarosław Jakimowicz nie zdradził jednak, o jaki serial chodzi, ani dla której stacji miał być nagrywany.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×