"Młode Wilki". Paweł Deląg o 3. części: Jestem zainteresowany. Ważne, żeby to był film o "starych" wilkach [WIDEO]

Wiadomo już, że planowane jest powstanie 3. części kultowych "Młodych Wilków". Reżyserią ponownie zajmie się Jarosław Żamojda. Czy w filmie zobaczymy Pawła Deląga?

Multimedia

Paweł Deląg w "Młodych Wilkach" grał Biedronę, który obok Cichego (Jarosław Jakimowicz), Cobry (Tomasz Preniasz-Struś) i Skorpiona (Zbigniew Suszyński) pracował dla szefa gangu - Czarnego (Alex Murphy/Dariusz Odija). Ich życie kręciło się wokół samochodów, kobiet, narkotyków, przemytu i pieniędzy. Film bił rekordy popularności w latach 90. W 1997 roku został nakręcony prequel o tytule "Młode wilki 1/2". Teraz ma powstać kolejna część.

Powstanie 3. część kultowego filmu! Kto w obsadzie? Kiedy start zdjęć? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Reżyserią ponownie zajmie się Jarosław Żamojda, ale nie wiadomo, czy na ekranie zobaczymy "starą" obsadę. W mediach pojawiły się informacje o tym, że w filmie ma zabraknąć Jarosława Jakimowicza i Piotra Szwedesa (filmowy Prymus), który miał zrezygnować z udziału w produkcji w geście solidarności z Jakimowiczem. - Nie sądzę, żeby to była dobra decyzja, ale być może ma ona jakieś uzasadnienie merytoryczne, wynikające ze scenariusza - wskazuje Paweł Deląg, który przyznaje, że jest zainteresowany wzięciem udziału w filmie:

Dla widzów i mojego pokolenia byłoby fajnie, gdyby faktycznie powstała ta trzecia część, w której dowiemy się, jakie są dalsze losy i dzieje Młodych Wilków. Tylko ważne jest, aby to był film o tych "starych" Wilkach z mocnym udziałem młodego pokolenia. Moim zdaniem to powinien być film przekrojowy, pokazujący mijający czas i pokolenia, które gdzieś się spotykają, walczą ze sobą i są w jakimś konflikcie.

Wciąż nie jest pewne, czy reżyser pójdzie właśnie w tę stronę. - Przez wiele lat wstrzymywałem się od tego tematu. Ale minęło już tak dużo czasu, że następne pokolenie mogłoby znaleźć swój portret na ekranie. Stąd pomysł nowe Młode Wilki 2017. Nowa historia o nowym pokoleniu, które wchodzi w życie - mówi Jarosław Żamojda. Zdjęcia do "Młodych Wilków" mają ruszyć w lipcu.

Komentarze

Skomentuj
  • Meryy (gość)

    Deląg jak zawsze , Psikutas bez S

    23.07.2017 21:37
  • Dj envy (gość)

    Wilki bez Wilczor to nie Wilki i oczywiscie muza Variusów koniecznie

    23.07.2017 21:35
  • swiadek (gość)

    Delag juz zaczyna po imprezach prowadzac sie z Jobem, ciekawe dlaczego ? ha ha ha

    17.05.2017 11:11
  • Aga (gość)

    Durniu, wiesz co to lojalność, czy to kompletnie obce pojęcie. Oni zrezygnowali bo zamojda z Jobem chcieli oszukać widzów, czyli między innymi Ciebie gląbie. Że obiecywał film o wilkach a na ekranie miałbyś z nimi 3 sceny, wtedy piszczalbys że czujesz się oszukany. Oni kierują się etyka zawodową której póki co brakuje delagowi. Głównie charakteru!

    16.05.2017 20:48
  • Michal (gość)

    Świetnie, Panie Pawle. Taki film potrzebuje takich aktorów jak Pan. Pańska bogata kariera jest wręcz gwarancją dobrego filmu. Niech Pan nie zwraca uwagi na innych. Nikt Jakimowiczowi nie kazał się lansować na gadce o molestowaniu. Może i dostał propozycję roli za seks, co z tego, gdzie tu molestowanie??? Żenada. A Pan Szwedes, czy Suszyński to niestety zupełnie inna liga aktorska od Deląga. Nie chcą niech nie grają, przecież im(Suszyński i Szwedes) nikt nic złego nie zrobił. Odchodzą na włąsne życzenie.

    16.05.2017 16:10
  • party (gość)

    wszyscy wiedza a jak nie wiedza to widac, ze delag to dwurura i dokladnie tak zachowuje sie w stosunku do swoich kolegow z plany. OBIACH PANIE PAWLE!

    16.05.2017 15:18
  • ok (gość)

    https://www.google.pl/search?q=jarek+jakimowicz&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiz5sDt9PPTAhVjOpoKHW-8C_4Q_AUICigB&biw=1366&bih=659#imgrc=tWhgE61ewJK5tM:

    16.05.2017 09:45
  • pawel (gość)

    Delag , badz mezczyzna i zachowaj sie jak Twoi kumple! Nie badz ciota jak Zamojda

    16.05.2017 09:43
  • Tomasz (gość)

    O czym Pan Deląg mówi, o filmie że starymi wilkami i nowym pokoleniem jak już trzech prawdziwych wilków nie będzie w scenariuszu? Szwedes, Suszynski, Jakimowicz!!! To co on się teraz dogada? Aż taki brak charakteru?! WSTYD!

    15.05.2017 16:25
  • Aga (gość)

    Co to za standardy? W lipcu zdjęcia, producent z reżyserem opowiadają że aktorzy grają a oni jak się okazuje, że jeszcze scenariusza nie widzieli??? Zalatuje niezłą sciemą i oszustwem

    15.05.2017 16:21
  • wilk (gość)

    http://film.wp.pl/kolejny-aktor-rezygnuje-z-mlodych-wilkow-3-zbigniew-suszynski-nie-umiem-pracowac-w-takich-warunkach-6120403987441793a

    15.05.2017 15:28
  • wilk (gość)

    brawo dziennikarze ! od tygodnia wiadomo ze trzeci z mlodych wilkow zrezygnowal z tej produkcji! Delag zachowuje sie jak sprzedajna ciota, ktory chyba zaklada chyba ze tam gdzie dwoch sie bije to ON skorzysta! brak charakteru panie pawle!

    15.05.2017 15:26