"Młody papież". HBO będzie kontynuowało serial pod nowym tytułem. Jude Law w obsadzie?

"Młody papież" to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji ubiegłego roku. Serial HBO opowiadający o losach papieża Lenny'ego Belardo doczeka się kontynuacji, ale powstanie pod nowym tytułem. Czy w roli głównej ponownie wystąpi Jude Law?

Multimedia

„Młody papież” to jedna z najgłośniejszych premier 2016 roku. Serial w reżyserii zdobywcy Oscara, twórcy m.in. "Wielkiego piękna", Paolo Sorrentino to kąśliwa, zrealizowana w sercu Watykanu opowieść o życiu niekonwencjonalnego papieża, który w wyniku intrygi i licznych układów zostaje Głową Kościoła Katolickiego. Jeszcze przed oficjalną premierą 1. serii pojawiła się informacja, że powstanie 2. sezon "Młodego papieża". Nikt nie przypuszczał jednak, że kontynuacja powstanie pod nowym tytułem i z nową obsadą aktorską.

"Młody papież". Watykan od kuchni, czyli Jude Law bezlitośnie przekraczający granice świętości Zobacz więcej

Nowy serial HBO i telewizji Sky powstaje pod tytułem "Nowy papież". Reżyserem będzie oczywiście Paolo Sorrentino, ale produkcja nie będzie już skoncentrowana wokół kontrowersyjnego papieża Lenny'ego Belardo. Szczegóły związane z fabułą i obsadą "Nowego papieża" nie są na razie znane. Nie ma nawet pewności, że w roli głównej ponownie wystąpi Jude Law. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się jeszcze tego lata we Włoszech.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×