"Młody Sheldon" sezon 2. Kontynuacja losów Sheldona Coopera już wkrótce na Comedy Central!

Już wkrótce na antenie Comedy Central Polska pojawi się drugi sezon serialu komediowego ”Młody Sheldon”, który opowiada o dziecięcych latach Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowej ”Teorii wielkiego podrywu”. Premierowy odcinek już w poniedziałek, 6 maja na antenie Comedy Central Polska.

Multimedia

"MŁODY SHELDON" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

W nowych odcinkach serialu widzowie zobaczą kolejne przygody młodego geniusza, który poza trudami dorastania musi mierzyć się z niezrozumieniem lokalnej społeczności. Niebywała inteligencja chłopca jest przyczyną wielu zabawnych nieporozumień zarówno z jego rodzeństwem i rówieśnikami, jak i dorosłymi mieszkańcami teksańskiej prowincji. Na szczęście Sheldon zawsze może liczyć na wsparcie kochającej mamy i zwariowanej babci.

25 lat temu Edyta Górniak oczarowała świat piosenką "To nie ja"! Jak zmieniła się wokalistka?Zobacz więcej

”Młody Sheldon” jest prequelem uwielbianej przez widzów Comedy Central ”Teorii wielkiego podrywu”. Narratorem w serialu jest Jim Parsons, który jest odtwórcą roli dorosłego Sheldona. Za swoją kreację w ”Teorii wielkiego podrywu” aktor otrzymał w 2011 roku jedną z najbardziej prestiżowych nagród filmowych - Złoty Glob. Premiera drugiego sezonu ”Młodego Sheldona” odbędzie się 6 maja na antenie Comedy Central Polska. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×